11 Aralık 2021 21:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:23

Alişan'ın Eşinin Estetik İddiaları Doğrulandı! Buse Varol’un Yıllar Önceki Görüntüleri Sevenlerinde Şok Etkisi Yarattı

Alişan'ın Eşinin Estetik İddiaları Doğrulandı! Buse Varol’un Yıllar Önceki Görüntüleri Sevenlerinde Şok Etkisi Yarattı

Alişan'ın eşi Buse Varol'un eski halleri görenleri şoka uğrattı! Yıllar önceki fotoğrafları gündeme düşen Buse Varol'u kimse tanıyamadı...


Şarkıcı Alişan ile 2018 yılı içerisinde evlenen Buse Varol’un yıllar önceki fotoğrafları sosyal medyayı sarstı! 2012 yılı içerisinde Miss Turkey yarışmasına katılan Buse Varol’un halini gören takipçiler resmen şoka uğradı. Buse Varol’u tanımakta güçlük çeken takipçileri; sosyal medyada paylaşımlarda bulundu.

Alişan ile aynı dizinin setinde tanışan Buse Varol; 2018 yılı içerisinde Alişan ile dillere destan bir düğün ile dünya evine girdi. İki kez peş peşe anne olan Buse Varol bu dönem içerisinde setlere bir süre ara verdi. Buse Varol’un bu dönem içerisinde ki bomba değişimi ise gözlerden kaçmadı.

Eski Halini Gören Kişiler Buse Varol’u Tanıyamadı!


Uzun süre ara verdiği setlere tekrardan geri dönen Buse Varol; ocak ayı içerisinde yeni bir proje ile ekranlara gelecek. 2012 yılında Miss Turkey’e katılan Buse Varol’un o dönemdeki fotoğrafları ise sosyal medya üzerinde büyük bir sarsıntıya yol açtı. Miss Turkey’de ilk 10 dahi giremeyen oyuncu, yıllar içerisinde birçok farklı projede yer alarak ismini duyurmayı başardı. Şimdi 31 yaşında olan Buse Varol’un o dönem içerisindeki fotoğrafları ise sosyal medyada gündem etkisi yarattı.

Buse Varol Kimdir?


25 Mart 1990 yılında Manisa’da dünyaya gelen Buse Varol; üniversite eğitimini eğitim fakültesinde tamamladı. Öğretmenlik bölümünden mezun olan Buse Varol, 2012 yılında Miss Turkey’e katılım sağladı. Yarışma bittikten sonra uzun süre modellik yaptı. Modellik işinin yanı sıra o dönemler içerisinde kendisine oyunculuk teklifleri de gelmeye başladı. İlk oyunculuk deneyimini “Tozlu Yollar” dizisi ile gerçekleştirdi. Tozlu Yollar dizisinden sonra  "Arka Sokaklar", "Sevda Kuşun Kanadında", ""Kış Güneşi", "Şehrin Melekleri" ve "Rüya" birçok farklı dizide yer aldı.

Geçtiğimiz yaz sezonu içerisinde “Çok Tatlı” isimli programın sunuculuğunu üstlenen Buse Varol; bu program çok uzun süreli olamadığı için ekranlara veda etti.

Bu uzun süreli ekran tecrübeleri doğrultusunda görünüm olarak sürekli değişikliğe giden Buse Varol’un yıllar içerisindeki değişimi ise görenlerde şok etkisi yarattı. Göreler bir daha baktı; inanamadı!

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış