Halit Özgür Sarı Kırmızı Oda Dizisinde! Asıl Dram Kırmızı Odada Yaşanacak! Kardeşlerimden Ayrılır Ayrılmaz Hemen Teklif Almış!

12 Aralık 2021 14:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:23

Daha önce Kardeşlerim dizisinde rol alan oyuncu Halit Özgür Sarı'dan yeni bir haber geldi. Kardeşlerim dizisinden ayrılır ayrılmaz Kırmızı Oda dizisinden teklif alan Halit Özgür Sarı sevenlerini bu haberle heyecanlandırdı. Daha önce de Kırmızı Oda dizisinde rol alan oyuncu peki ne zaman ekranlara dönüyor?

Halit Özgür Sarı Kırmızı Oda Dizisinde! Asıl Dram Kırmızı Odada Yaşanacak! Kardeşlerimden Ayrılır Ayrılmaz Hemen Teklif Almış!

TV8 kanalının en ses getiren dizilerinden biri olan Kırmızı Oda, dram türüyle izleyenlerin gözünde yaş bırakmıyor. Doktor Gülseren Budayıcıoğlu'nun romanlarından uyarlanan dizi Kırmızı Oda, her hafta farklı konuklar davet ederek hikayeleri dinleniyor. Başrollerinde Binnur Kaya, Gülçin Kültür'ün rol aldığı Kırmızı Oda, gerçek yaşam hikâyelerinden uyarlanmış olan sevilen Türk dizisidir. Son günlerde Kırmızı Oda kadar konuşulan dizilerden biri Kardeşlerim dizisidir. Kardeşlerim dizisinde Kadir karakteriyle rol alan Halit Özgür Sarı'nın Kırmızı Oda dizisine katılım sağlayacağı haberleri alındı. işte haber hakkında tüm detaylar...

Daha Önce Kırmızı Oda Dizisindeydi!

Kırmızı Oda dizisinde Psikolog Manolya Hanım'ın danışanlarıyla olan konuşmaları, her hafta cuma akşamları seyirciyle buluşmaktadır. Dizide hikayesi biten oyuncuların ayrılması nedeniyle bu zamana kadar birçok ünlü ismi konuk etmiştir. Bu oyunculardan bazıları Erkan Petekkaya, Melisa Sözen, Yiğit Özşener'dir. Bu isimler arasında Kardeşlerim dizisi oyuncularında olan Halit Özgür Sarı'da vardır. Kırmızı Oda dizisinden sonra Kardeşlerim dizisine katılan oyuncu, senaryo nedeniyle diziden ayrılma kararı almış, sevenlerine veda ederek dizideki rolünü tamamlamıştı. Şimdi ise tekrar Kırmızı Oda dizisine dönmesi beklenen  Halit Özgür Sarı'nın yine aynı rolde mi olacağı merak ediliyor. 

Yeniden Mi Dönüyor?

Alınan bazı bilgilere göre ünlü oyuncu Halit Özgür Sarı'nın Kırmızı Oda dizisine tekrar dönmesi bekleniyor. Kardeşlerim dizisinden ani ayrılan oyuncu, şuan için yeni bir projede yer almıyor. Bu nedenle Kırmızı Oda yapımcılarının bu fırsatı kaçırmayarak hızlı bir şekilde oyuncu Halit Özgür Sarı'ya teklif gönderdiği öğrenildi. Kardeşlerim dizisinde çok sevilen ve diziden ayrıldığından beri dönmesi beklenen yakışıklı oyuncu, artık yoluna başka projelerde devam etme kararı almışken Kırmızı Oda dizisinde gelen teklif herkesi sevindirdi. 

Ne Zaman Gelecek! 

Şuan için ünlü oyuncu  Halit Özgür Sarı'nın ne zaman dizide olacağı hakkında bir açıklama mevcut değil. Halit Özgür Sarı'nın Kırmızı Oda dizisinde gelen teklifi kabul etmesi üzerine, ünlü oyuncuyu tekrar ekranlarda görmeye başlayacağız. Cuma akşamları 20:00'de yayınlanan dizi  Halit Özgür Sarı'nın oyunculuğu ile tekrar şenlenecek gibi görünüyor. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış