Masterchef Danilo Zanna ve Eşi Bir Türlü Boşanamıyor! Masterchef Danilo Zanna’nın Eşi Konuştu. Söyledikleri ile Tüm Medyayı Sarstı

12 Aralık 2021 08:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:23

Masterchef Danilo Zanna'ya eşi Tuğçe Demirbilek'den şok iddialar! Masterchef Danilo Zanna eşinden boşanmak istiyor mu, istemiyor mu? Boşanma işi yokuşa mu sürülüyor...

Masterchef Danilo Zanna ve Eşi Bir Türlü Boşanamıyor! Masterchef Danilo Zanna’nın Eşi Konuştu. Söyledikleri ile Tüm Medyayı Sarstı

Masterchef Danilo Zanna; Masterchef programının en sevilen jüri üyelerinden birisi! Oldukça sevilen ve beğenilen Masterchef Danilo Zanna geçtiğimiz dönem içerisinde, 9 yıldır beraber olduğu eşi ile boşanma kararı almasıyla gündeme gelmişti. Eşi Tuğçe Demirbilek ile anlaşmalı boşanmaya çalışan Masterchef Danilo Zanna’nın boşanma işleri beklediği gibi ilerlemediği geçtiğimiz günlerde sosyal medyayı sarsan bir haber olarak karşımıza çıktı.

Çiftin anlaşmalı boşanmaya oldukça sıcak bakması; karar verme aşamalarında ki büyük pürüzlerin önüne geçemedi. Tanzimat yüzünden anlaşmazlık yaşamaları ortalığı karıştırdı!

Masterchef Danilo Zanna’nın, eşi Tuğçe Demirbilek’e boşanma tazminatı olarak 500 bin Euro verecek olması; Tuğçe Demirbilek’in ise bu tazminat miktarını kabul etmemesi üzerine ortalığın karıştığı iddia edilmişti. İddiaların devamında ise Tuğçe Demirbilek’in eşinden 1 milyon Euro istediği öne sürülmüştü. Bu nedenle boşanamadıkları iddia edilen çiften herhangi bir açıklama gelmemişken; Tuğçe Demirbilek tekzip yayınlayarak, tüm sessizliği bozdu ve iddiaları yalanladı.

Hürriyet gazetesinin haklarında “anlaşmalı boşanmaya hazırlanan çift tazminatta anlaşamayınca boşanma davası açamadı” başlıklı haber yapmasına tepki gösteren Tuğçe Demirbilek; sosyal medyada tekzip yayınlayarak; sessizliğini bozdu.

Tuğçe Demirbilek’in yayınlamış olduğu tekzipte Masterchef Danilo Zanna ile ortak çocukları olmasına rağmen herhangi bir nafaka ödemeyi kabul etmediğini dile getirdi. Bunun yanı sıra Masterchef Danilo Zanna’nın, tapusu Tuğçe Demirbilek’e ait evde hak talep ettiğini de ekledi.

İddia Edilen Rakam Gerçekten Çok Komik!


Tuğçe Demirbilek sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu mesajında ise şu sözleri dile getirdi; “Hakkımda çıkmış olan iddialar gerçekten çok çirkin. Yalan haberler ve iddialar söylenmeye devam ediyor. Bahsedilen rakamların, yaşananlarla kesinlikle bir alakası yoktur. Tavrım çok farklı; yaşadıklarımız çok farklı!”

İlişki Yalanlar Üzerine Kurulu!


Tuğçe Demirbilek, Masterchef Danilo Zanna ile ilişkilerinin tamamen yalan üzerine kurulu olduğunu iddia etti. Masterchef Danilo Zanna’nın halen daha bu yalanı yaşamaya devam ettiğini iddia eden Tuğçe Demirbilek’in bu yalan hayatı daha fazla yaşamak istemediği konuşuluyor.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış