12 Aralık 2021 12:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:23

Yargı Dizisinde Reklamlar Bitmiyor! Seyirciye Reklamlardan Bıkkınlık Geldi

Yargı Dizisinde Reklamlar Bitmiyor! Seyirciye Reklamlardan Bıkkınlık Geldi

Yargı dizsinde fark edilen şok detay! Her bölüm verilen reklamın haddi hesabı yok. İzleyiciler durumun farkında!

Her pazar akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanan yargı dizisi her bölümde heyecan yaratmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta 12. bölümü yayınlanan Yargı dizisinde beklenen sorular bugün ki bölüm ile cevaplandırılacak.

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in başrolünde yer aldığı Yargı dizisi her hafta bomba gibi bir bölümle ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Her bölüm son sahnesi ile izleyicilerde merak uyandıran Yargı dizisi bir sonraki bölümünde izleyici sorularını yanıtlayan nitelikte sahnelere yer vererek; izleyicinin merakını gideriyor.

Ay yapım imzalı ve Ali Bilgi’nin yönetmenliğini yaptığı Yargı dizisi; enteresan senaryosu ile her bölümü damgasını vuruyor. Sema Ergenekon’un senaryosunu yazdığı Yargı dizisi; başarılı kalemi sayesinde oldukça saygı ve taktir görmekte. Bu dizinin senaryosunu yazmak için Sema Ergenekon’un, 2 yıl boyunca adliye koridorlarında vakit harcadığı söylenenler arasında.

Yargı dizisi oyuncuları arasında; Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Hüseyin Avni Danyal, Mehmet Yılmaz Ak, Uğur Polat, Zeyno Eracar, Başak Gümülcinelioğlu, Ali Seçkiner Alıcı, Onur Durmaz, Onur Özaydın, Ece Yüksel, Özlem Çakar, Pınar Çağlar Gençtürk, Arda Anarat, Beren Nur Karadiş, Uğur Aslan ve Zeynep Atılgan yer alıyor.

Gerçekçi bir kurgu hikayesi ile gönülleri fetheden Yargı dizisi şu ana kadar henüz bir eleştiri almamıştı. Ancak son bölümlerde öyle bir olay dikkat çekti ki; izleyicilere bu olaydan bıkkınlık gelmeye başladı. İşte her bölüm dikkat çeken o detay!

Dizide başarılı ve hedef odaklı avukat Ceylin karakterinin elinden su şişesi asla düşmüyor! Su şişesini tutarken markası görünmese bile; izleyici kitlesi bu su markasının bir ürün yerleştirme olayı olduğunu çoktan anladı!

Neredeyse her bölümde aynı su şişesini kullanan Ceylin karakterine bu sefer Ilgaz’da eşlik etti! Geçen pazar günü yayınlanan 12. Bölümü sosyal medya üzerinden yorumlayan izleyici kitlesi; ürün yerleştirmenin farkında olduklarını açıkça dile getirdiler. Esprili bir şekilde yorumlarını dile getiren izleyici kitlesi; göndermeler yapmaya bir hafta boyunca devam ettiler.

İşte göndermeli yorumların bazıları;

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış