2021 Yılı Geride Kalırken En Popüler Diziler Listesi Yayınlandı! Listede Hangi Diziler Yer Alıyor! Bu Dizileri Duyunca Çok Şaşıracaksınız!

13 Aralık 2021 08:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:23

2021 yılı içinde bu dizilerin ismini çok fazla duydunuz. Çünkü bu diziler 2021 yılının en popüler dizileri arasına girdiler. Listede hangi diziler yer alıyor? İşte detaylar...

2021 Yılı Geride Kalırken En Popüler Diziler Listesi Yayınlandı! Listede Hangi Diziler Yer Alıyor! Bu Dizileri Duyunca Çok Şaşıracaksınız!

2021 yılı içinde onlarca dizi yayınlandı ve bu diziler milyonlarca insan tarafından izlendi. Kimi diziler de oldu ki adından 2021 yılı boyunca söz ettirdi. Filmlerin beğenilme oranları hakkında veren IMDb de bu dizileri en popüler olacak şekilde sıraya soktu. En popüler dizilerin sıralamasını belirleyenler ise izleyicilerin oyları oldu. Peki 2021 yılının en popüler dizileri arasında kimler yer alıyor? Bu dizleri duyunca şaşkınlıklarınızı gizleyemeyeceksiniz! İşte o listede yer alan en popüler diziler!


Listenin İlk Üç Sırasında Yer Alan Diziler Şu Şekilde!


2021 yılı içinde en popüler diziler arasında ilk sırayı Wanda Vision dizisi alıyor. Bu dizi seyirciler tarafından büyük bir ilgi ile izlendi ve en popüler diziler arasında ilk sıradaki yerini aldı. Listenin ikinci sırasında bulunan diz ise Loki! Bu dizi de dünya genelinde oldukça fazla ilgi gördü. Diziyi milyonlarca kişi soluksuz olarak izledi. Sonuç olarak da gördüğü ilginin değerini en popüler ikinci dizi olarak kanıtladı. Listenin üçüncü sırasında ise son dönemde kendinden sıkça bahsettiren Squid Game yer aldı. Bu dizi sanal alemde çok konuşuldu ve üzerine oyunlar yapıldı, statlarda koreografiler hazırlandı.


Listenin Devamında Yer Alan En Popüler Diziler İse Şunlardır!


2021 yılı içinde en popüler diziler arasında dördüncü sırada The Falcon and the Winter Soldier dizisi, beşinci sırada Bridgerton dizisi, altıncı sırada The Walking Dead dizisi, yedinci sırada Mare of Easttown dizisi, sekizinci sırada Shadow & Bone dizisi, dokuzuncu sırada Cobra Kai dizisi ve onuncu sırada ise Lucifer dizisi yer alıyor. Tüm bu dizilerin hepsi 2021 yılı içinde milyonlarca seyirci tarafından beğeni ile takip edildi. Yapılan en popüler dizi oylaması ile de seyircinin takdiri ile en üst sıralarda yerlerini aldılar. Listede yer alan dizilerin hepsi gerçekten de listede yer almayı hak ediyorlar. Oldukça emek harcanan bu diziler arasında bir seçim yapmak gerçekten çok zor.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış