Müge Anlı Yaşamına Son Veren Adam Hakkında Neler Dedi! İşte Karısı Pideciye Kaçınca İntihar Eden Adam Hakkında Söylenenler!

14 Aralık 2021 09:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:22

Müge Anlı programına çıkıp karısının pideciye kaçtığını öğrenip intihar eden adama Müge Anlı'nın son sözleri bakın ne oldu!

Müge Anlı Yaşamına Son Veren Adam Hakkında Neler Dedi! İşte Karısı Pideciye Kaçınca İntihar Eden Adam Hakkında Söylenenler!

Müge Anlı İle Tatlı Sert programına çıkan Serkan Kıyak geçtiğimiz günde yaşamına son vermişti. Günlerce stüdyoda göz yaşı döken adama pek çok kişi tarafından destek yağmıştı. Başta Müge Anlı ve ekibi olmak üzere destekler gelmeye devam etmişti. Son olarak ise ekranların sevilen sunucusu Zahide Yetiş, Müge Anlı stüdyosuna gelerek Serkan Kılıç isimli adama destek olmaya çalışmıştı. Bu olay üzerine genç adamın yaşama daha sıkı ellerle tutunacağı ve kızı için yaşayacağı düşünülmüştü. Ancak sonuç beklendiği gibi olmadı ve karısı pideciye kaçan Serkan Kıyak evinde ölü olarak bulundu. Geride ise 18 aylık çocuğunu bıraktı.


Müge Anlı, Genç Adam İçin Şu Sözleri Söyledi!


Açılışı intihar haberi ile açan Müge Anlı, Serkan Kıyak için çok üzüldüğünü ve böyle bir şeyin yaşanmasını hiç istemediğini söyledi. Ardından Serkan`ı herkesin çok sevdiğini ifade etti ve çoğunu ablasına bıraktıktan sonra evde ölü bulunduğunu aktardı. Son olarak ise Serkan Kıyak`ın pazartesi günü stüdyoya gelmesi ve Müge Anlı ile beraber Zahide Yetiş programında yemek yapması bekleniyordu. Kendi ağzıyla bu açıklamayı yapan Müge Anlı, üzüntüsünü bir kez daha dile getirmiş oldu. Stüdyoda bulunan izleyiciler ve konuklar ise bu haber karşında şoka uğradılar.


Stüdyodan Ayrılırken Çok Mutlu Evine Dönmüş!


Uşak ilinde ikamet eden Serkan Kıyak, uzun uğraşlar sonucunda ikna edilerek yeni hayata başlamaya ikna edilmişti. Stüdyodan ayrılmadan önce Zahide Yetiş ile de bir araya gelen Serkan, her şeyin daha iyi olacağına söz vererek evine dönmüştü. Müge Anlı ve ekibi psikolojik tedavi için de destek olacaklarını söylemişlerdi. Ancak karısının pideci Gökhan ile kaçmasını bir türlü kabullenemeyen genç adam yaşamına son verdi. Yetiştirme yurtlarında büyüyen Serkan Kıyak isimli şahsın yaşamı acı bir son ile tamamlanmış oldu. İntihar eden adamın yakınları ise yayına telefonla bağlanarak çok üzgün olduklarını ve böyle bir şeyi hiç beklemediklerini ifade ettiler.

Etiketler

Gündem  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış