Eski Eşi Tülin Şahin'in Mahrem Görüntülerini İnternette Paylaştı! Pedro Noronha'ya Dava Açan Tülin Şahin Ortalığı Yıktı!

14 Aralık 2021 23:39 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:22

Tülin Şahin'in eski eşi Pedro Noronha iddialara göre eski eşinin mahrem görüntülerini ve hak ret içerikli bazı paylaşımlarda bulunduğu üzere yargıya başvurdu. Eski eşiyle velayet davası yaşana güzel manken Pedro Noronha hakkında tedbir kararı aldırdığı söyleniyor!

Eski Eşi Tülin Şahin'in Mahrem Görüntülerini İnternette Paylaştı! Pedro Noronha'ya Dava Açan Tülin Şahin Ortalığı Yıktı!

Manken ve moda tasarımcısı Tülin Şahin 2019 senesinde yatırımcı olan Pedro de Noronha ile hayatlarını birleştirmişti. Bu evlilikten dünyaya Siena Leyla gelmiştir. Kızlarının doğumundan kısa süre sonra boşanma kararı alan çift herkesi şaşkına uğratmıştı. Boşandıklarından bu yana velayet konusunda anlaşmazlık yaşayan Tülin Şahin ve eski eşi Pedro de Noronha yaşanan bazı durumlar neticesinde sık sık mahkemede bulunmak zorunda kalıyorlardı. Yeni ortaya çıkan bir haberle sarsılan haber dünyası herkesi şok içinde bıraktı. Pedro de Noronha'nın mahrem fotoğraflarını paylaştığını belirten Tülin Şahin soluğu mahkemede aldı. 

Doğum Günü Krizi

Daha önce de Tülin Şahin kızına bir doğum günü partisi düzenlemişti. Partiye alınmayan ve dışarıda beklemek durumda olan  Pedro de Noronha ise sosyal medya adresi üzerinden bir paylaşım yaparak gözleri üzerine çevirmişti. Yaptığı açıklamada kızına doğum gününde neden yanında olamadığını söylerken aynı zamanda kızına yapılan bir partide neden çocuklarının bulunmadığı konusunda sitem etmişti. Bu yazılanlara tepki gösteren ünlü manken "Yalancının mumu yatsıya kadar! Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır! sözleriyle olay cevap vermişti. 

Büyük İddialar Ortaya Atılmıştı

Tülin Şahin ise eski eşi  Pedro de Noronha'nın kendisine ve çocuğuna şiddet uyguladığını iddia etmiş, kızına dezenfektan içirmeye kalktığını söylemişti. Bunun üzerine Tülin Şahin'in eski eşi, Tülin'in akıl sağlığı yerinde olmadığı iddialarında bulunmuştu. Büyüyüp giden velayet davasında bir gelişme daha yaşandı.  Pedro de Noronha'nın güzel mankenin mahrem fotoğraflarını internette paylaştığı gerekçesiyle gündem sarsıldı. 

Mahrem Görüntü Davası

Bir sosyal medya hesabı açan Pedro de Noronha, ‘Siena için adalet’ sayfasında bazı görüntüler paylaştı. Tülin Şahin'in bilgisi ve rızası dışında kendisine ait olan bikinili ve hamilelik zamanlarına ait olan fotoğraflar mahrem görüntüler olarak mahkeme tarafından kabul edildiği biliniyor. Ayrıca fotoğraflardan sonra ünlü mankenin toplumdaki itibarını sarsan,  hakaretler içeren paylaşımları yargıya taşındı. 1 ay tedbir kararı alınan davada siteye erişimin iptal edilmesi talebinde bulunuldu. Pedro de Noronha mahkemeye yaptığı itiraf kabul görülmeyerek yapılan itiraz reddedildi. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış