14 Aralık 2021 08:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:22

Acun Ilıcalı’dan Yeni Dizi! Tv8 Ekranları Boş Kalmıyor. İşte Merak Uyandıran Acun Ilıcalı Dizisi

Acun Ilıcalı’dan Yeni Dizi! Tv8 Ekranları Boş Kalmıyor. İşte Merak Uyandıran Acun Ilıcalı Dizisi

Yeni sezonda TV8'den mutlu edici bir haber! Yeni bir dizi ile TV8 reytingleri toplamaya hazır. Acun Ilıcalı boş durmuyor!

Bir süre önce TV8 kanalı satın alan Acun Ilıcalı son birkaç yıldır kanalda dizi deneyimlerini oldukça arttırdı. İlk etapta Doğduğun Ev Kaderindir adlı yapımı ile gündemde bomba etkisi yaratan TV8 geçen sezon diziyi sona erdirdi. Daha sonra Kırmızı Oda dizisi ile yine başarılı bir çıkış yakaladı. İkinci sezonu ile her cuma akşamı yoluna devam eden Kırmızı Oda dizisi halen daha izleyicinin dikkatini çekmeye devam ediyor.
 


Kanalı sahibi Acun Ilıcalı dizi konusunda oldukça seçici davranıyor. Son dönemde yeni bir dizi daha beklenen TV8 kanalından kanal takipçilerine cevap geldi! Yeni bir dizi için hazırlıklara başlayın TV8 kanalın bu diziyle de atak gerçekleştirebilecek mi? merak konusu…
 
Gazeteci Birsen Altuntaş‘ın yaptığı röportaj da TV8 kanalının günlük bir dizi atağı daha gerçekleştirildiği ortaya çıktı. Altuntaş ise konuşmanın detaylarını şu şekilde aktardı.
 
OGM Pictures İmzalı olacak bu dizinin adı Canım Annem olarak belirlendiği açıklandı. Ece Tahtalıoğlu ve Yasemin Türkmenli’in yönetmenliğini yapacağı Canım Annem isimli dizinin yapımını ise Steller üstleniyor.


 
Canım Annem Dizisinin Detayları


Dizinin hikayesi ikiz kardeşler odaklı olacağı açıklandı. Hafta içleri TV8 kanalında yayınlanacak olan dizi bir çok farklı isimden oluşan bir kadroyla karşımıza çıkacak. Özlem Savaşı’nda kadroda olduğu dizideki oyuncular ise şu şekilde;
 
“Metin Yıldırım, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Jülide Güven, Özlem Savaş, Faruk Pakiş, Funda Eskioğlu, Selin Sezgin, Yavuz Pekdiker, Nihan Tüfekçioğlu, Emin Önal, Kayra Zabçı, Gece Işık Demiral, Belma Mamati ve Erol Gedik.”
 
Şubat 2022 yılında ilk bölümü ile TV8 ekranlarında yayınlanacağı iddia edilen Canım Annem dizisi takipçiler tarafından oldukça merak ediliyor. Acun Ilıcalı henüz kendi kanalında yayınlanacak olan Canım Annem dizisi hakkında bir detay vermedi. Bu durum takipçileri oldukça heyecanlandırıyor. Dizinin detayları ve fragmanı oldukça merak edilirken; bu detayların ne zaman paylaşılacağı da bir diğer merak konusu. Bu konular ile ilgili detay bekleyen takipçiler oldukça heyecanlı olduklarını sosyal medyadan belirtmeden geçemiyor.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat