14 Aralık 2021 22:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:22

Çağatay Ulusoy’un Başrol Aldığı Yeni Dizinden Taze Haberler! Bu Önemli Gelişmeyi Öğrenince Şok Olacaksınız!

Çağatay Ulusoy’un Başrol Aldığı Yeni Dizinden Taze Haberler! Bu Önemli Gelişmeyi Öğrenince Şok Olacaksınız!

Çağatay Ulusoy'dan taptaze haber! Başrol oynayacağı yeni diziden haberler iyi yönde. İzleyicilerin heyecanla beklediği dizinin detayları belli oldu!

Özellikle BluTV’de karşımıza sıklıkla çıkan Çağatay Ulusoy’un yeni proje duyurusu geldi. Yalı Çapkını isimli dizinin Ulusoy’un yeni projesi olduğu söylense de birtakım değişiklikler yapıldı. Hazırlıkları devam eden dizi hakkında büyük bir gelişme yaşandı. Hikaye yazarının Kemal Hamamcıoğlu olduğu dizi, isim değişikliğine gitti. Yeni ismiyle daha çok merak edilmeye başlanan dizinin başrol kadın oyuncusu ise henüz belli değil. Bazı isimlere teklif götürüldüğü iddia edilse de bu iddialar gerçek çıkmadı. Akabinde Çağatay Ulusoy’un dizinin ilk bölümüne ait senaryoyu beğenmediği ve bu nedenle değiştirilmesini istediği iddiası yayıldı. Bu konu hakkında açıklama beklenirken dizinin ismi ile ilgili bir değişikliğe gidildi. İşte dizinin yeni ismi…


Yalı Çapkını Dizisinin İsmi Değişiyor


Çağatay Ulusoy’un başrolünde olacağı Yalı Çapkını dizisinde isim değişikliğine gidilerek “Süslü Korkuluk” ismi uygun görüldü. Dizi hakkında daha önce ortaya atılan iddia gerçek çıkmadı. İddiaya göre kadın başrol oyuncu için Neslihan Atagül ve Özge Gürel’e teklif gönderildi. Ancak bu iddianın asılsız olduğu ve gerçek olmadığı ortaya çıktı. Akabinde, Ulusoy’un dizinin ilk bölümünü beğenmemesiyle birlikte ilk bölümünün değiştirileceği haberi ortaya çıktı. Bu konuda bir açıklama yapılmasının beklenmesiyle gelen açıklama herkesi şoka uğrattı. Dizinin ismi değiştirilerek “Süslü Korkuluk” uygun görüldü. Dizi gündeminden düşmeyen Yalı Çapkını dizisinin hikayesi Kemal Hamamcıoğlu’na ait. Hamamcıoğlu aynı zamanda Kanal D’de milyonlar tarafından sevilerek izlenen Sadakatsiz dizisinin birinci sezonunun senaryosunu yazan isim.

, Hakan: Muhafız gibi yapımlarda başrolde yer aldı.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış