Masterchef Danilo Zanna Eşinden 20 Dakika İçerisinde Boşandı! 9 Yıllık Aşk 20 Dakika Bitti

15 Aralık 2021 19:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:21

Masterchef Danilo Zanna ve eşi boşandı! 9 yıllık aşkları 20 dakika içerisinde bitti. İşte boşanan çiftin boşanma davaları ile ilgili detaylar...

Masterchef Danilo Zanna Eşinden 20 Dakika İçerisinde Boşandı! 9 Yıllık Aşk 20 Dakika Bitti

Masterchef yarışmasının sevilen ismi Danilo Zanna, dokuz yıldır birlikte olduğu eşinden boşandı. Danilo Zanna ve eşi Tuğçe Demirbilek’in boşanma davası sonuca bağlandı. 20 dakika süren duruşmada çiftin ayrılması kararına varıldı. Avukatlarıyla birlikte duruşmaya katılan Danila Zanna ve Tuğçe Demirbilek, tek celsede boşandı. Anlaşmalı olarak boşanan çiftin çocukları için bir arada olacaklarını biliniyor.


Dostlukları devam edecek…


İtalyan şef Danilo Zanna’nın duruşmasının ardından avukatı Altın Mimir konuyla ilişkin açıklamada bulundu. Oğulları sebebiyle her zaman bir arada olacaklarını dile getiren Avukat Mimir, dostluklarının ve arkadaşlıklarının da devam edeceğini dile getirdi. Duruşma sonrası Zanna “Üzüldüm, her şey yolunda” şeklinde açıklamada bulundu. İstanbul 12. Aile Mahkemesinde görülen duruşma yalnızca 20 dakika sürdü. Duruşmanın sonunda anlaşmalı olarak tek celsede boşanan çift, oğulları için bir araya gelecekler. Anlaşamadıkları için ayrılan çift, 20 dakikanın sonunda boşanmış halde mahkemeyi terk ettiler. Zanna’nın Demirbilek hakkında “haysiyetsiz yaşam sürme” suçlamasının olduğu iddiası bulunsa da bu konu hakkında kesin bir bilgi bulunmamakta.


Danilo Zanna kimdir?


İtalyan şef Danilo Zanna, 15 Nisan 1982 doğumludur. İtalya’nın Prasyo bölgesinde doğan Zanna’nın aile mesleği aşçılıktı. Bunun üzerine aile mesleğini devam ettirdi. Türk mutfağı ile ilgilenmesi nedeniyle Türkiye’ye yerleşti. Akabinde hem İtalyan hem de Türk mutfağını birlikte sunduğu bir restoran açtı. İlerleyen yıllarda çeşitli televizyon programlarında yer alarak ismini duyurmayı başardı. “Zahide ile Hayata Yetiş” programında yardımcı yemek şefi olarak katıldı. Planet Mutfak isimli kanalda “İtalyan İşi” adlı yemek programını sundu ve yürüttü. 2019 yılında katıldığı MasterChef adlı programla patlama yaşamasının ardından Exxen’de yayınlanan MasterChef Junior’da sunuculuk yaparak adını duyurmaya devam etti.


Tuğçe Demirbilek kimdir?


1981 doğumlu Tuğçe Demirbilek, yoga eğitmeni olarak bilinmesinin yanında İtalyan şef Danilo Zanna’nın eski eşidir. Bu evlilikten bir erkek çocuğu bulunuyor. 2012 yılında evlenen çift, 2021 yılında boşanarak evliliklerini bitirdi. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Demirbilek, yoga ile ilgili içeriklerin yanında kitap, dizi, film gibi konularda da çeşitli içerikler paylaşmaktadır.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış