21 Aralık 2021 12:51 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:19

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Sinema Filmi Çekiliyor! Dizi Beklerken Film Çıktı! Oktay Kaynarca Filmin Sinyallerini Verdi! Sürpriz Geliyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Sinema Filmi Çekiliyor! Dizi Beklerken Film Çıktı! Oktay Kaynarca Filmin Sinyallerini Verdi! Sürpriz Geliyor

Sevilen dizilerden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yarım kalmıştı. Daha sonra dizinin devam edeceği yönünde bazı haberler alınsa da bu konuya Oktay Kaynarca tarafından net bir cevap verilerek konu kapatılmıştı. Oyuncu Oktay Kaynarca dizi beklerken film müjdesini verdi!

ATV kanalında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi şüphesiz büyük bir izleyici kitlesi olan dizilerden biriydi. Heyecanla takip edilen her bölümü sosyal medya üzerinden de çok konuşuluyordu. Dizi senaryosu ve etkileyici oyunculuklarıyla en çok övgü alan dizilerden bir tanesiydi.  Reytinglerin başında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, verdiği kötü haberle resmen nazara geldi dedirtti. Beklenen bölüm yayınlanmaması üzerine Oktay Kaynarca'dan sosyal medya üzerinden bir açıklama geldi. Dizinin artık devam etmeyeceğini açık bir dille ifade eden oyuncu tüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi sevenlerini üzdü. Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca'nın yaptığı bazı konuşmalar tekrar EDHO dizisini gündeme getirdi. İşte izleyicilerin yüzünü güldüren haber! 

Dizinin Devam Etmeyeceği Haberleri Netleşti

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Savaş Özdemir, Kenan Çoban gibi ünlü isimlerin bulunduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz, resmen TV ekranlarının da hükümdarı olmuş, milyonlarca izleyiciye ulaşmayı başarmıştı. Buna rağmen ani final kararı alan dizi, yarım kalmıştı. EDHO dizisinden sonra adeta boşluğa düşen izleyiciler, EDHO dizisinin yerini dolduracak başka bir yapım ararken, Oktay Kaynarca'nın bazı açıklamaları dizi devam edecek mi yorumlarına neden oldu. Bu konuda açıklama yapan ünlü oyuncu EDHO dizinin devam etmeyeceğini açıkladı.

Final Bile Yapamadan Bitmişti!

Dizinin final bölümü bile yayınlanmadan bitmesi izleyicileri hayal kırıklığına uğrattı. Dizinin bitme nedeni ise seyirci tarafından sorgulanırken, nedeninin maddi anlaşmazlık olduğu öne sürüldü. Şuan hala EDHO dizisinin bitişinin kesin nedeni belli olmasa da ekranlara geri dönmeyeceği kesinlik kazandı. Bu habere üzülen seyirciye güzel bir haber, dizinin yapımlarından geldi! 

EDHO Sinema Filmi Geliyor!

EDHO dizisinin sinema filmi olarak çekileceği haberi herkesi heyecanlandırdı. Dizinin kalan bölümleri film olarak çekileceği düşünülürken, aynı zamanda seri olarak gelecek bir film şeklinde yapılabileceği konuşuluyor. Dizinin başrol oyuncuları arasında ise Oktay Kaynarca'nın olacağı biliniyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncularına teklif götürülürken önümüzdeki günlerde film kadrosunu netlik kazanması beklenmektedir. Merakla beklenen yeni film, EDHO hayranları tekrar bir araya getirmekte kararlı gibi görünüyor. 

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat