Kuruluş Osman Dizisindeki O Hata Seyircinin Gözünden Kaçmadı! Meğer O Sahneyi Değiştirmişler! İşte O Sahne

21 Aralık 2021 13:04 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:19

Ekranların sevilen dizisi Kuruluş Osman'da yaşanan hata seyircilerin gözlerinden kaçmadı. Dizide öyle bir şey oldu ki Osman Bey seyircinin radarına yakalandı. İşte Kuruluş Osman dizisinde yaşanan o olay!

Kuruluş Osman Dizisindeki O Hata Seyircinin Gözünden Kaçmadı! Meğer O Sahneyi Değiştirmişler! İşte O Sahne

Her hafta çarşamba günü Atv ekranlarında yayınlanan ve milyonlarca kişi tarafından izlenen tarih dizisi Kuruluş Osman`da ilginç bir olay yaşandı. Dikkatli izleyicilerin gözlerinden kaçmayan olayda, oynanan sahnenin ters çevrildiği anlaşıldı. Bu olay karşısında Kuruluş Osman dizisi hayranları şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Olay çok kısa bir süre içinde sosyal medyanın ve haber sitelerinin gündemine düştü. Peki Kurtuluş Osman dizisindeki akıl almaz o olay hangi sahnenin çekimleri sırasında yaşandı? Seyirci bu detayı nasıl yakaladı ve dizinin açığını ortaya çıkardı? İşte haberin tüm detayları!


Kuruluş Osman Dizisinin Son Bölümünde Neler Yaşandı?


Osman Bey, İnegöl Kalesi`ne sıkışmıştı, buradan kurtulmak isteyen Osman Bey kafasında bir plan yapar. Ancak Vezir Alemşah, Osman Bey ve adamlarının gücünü kırmak için abisine beylik vaat eder. Daha sonra Vezir Alemşah, Osman Bey`i tutuklar. Alpler, Osman Bey`in tutuklu kalmasına itiraz ederler.

Bu sırada tutuklu olan Osman Bey yaralanır. Peki Osman Bey bu kaleden nasıl kurtulacak? Dizinin gelecek bölümü olan 76. bölümde bizleri çok heyecanlı sahneler bekliyor. Çarşamba akşamı Kuruluş Osman dizisi hayranları yine nefes almadan o sahneleri izleyecekler!


Peki Herkesi Hayrete Düşüren O Sahnede Neler Yaşandı?


Osman Bey savaş sırasında düşmana korkusuzca saldırmaya başlar. Bu sırada elinde iki tane cirit bulunur. Ancak bu olay gerçekte sanıldığı gibi değildir. Osman Bey, ciritlerden birini düşmana fırlatır ve kalbine saplar. Daha sonra Osman Bey`in bir cirit attığı daha görülür. Her şey bu ana kadar normal sanılır. Fakat sahne hatasının burada çıktığı anlaşılır. Çünkü Osman Bey`in ilk cirit attığı an ile ikinci cirit attığı an dikkatli bakıldığında aynı sahne olduğu anlaşılıyor.

Burada atılan ciritlerin farklı olduğunu göstermek için ufak bir montaj sayesinde sahnenin ters çevrildiği ortaya çıkıyor. İşte bu sahne Kuruluş Osman dizisini izleyen insanların gözünden kaçmadı ve anında milyonlarca kişiyle paylaşıldı. Çok basit gibi görünen bir hata nedeniyle dizinin yapımcıları oldukça fazla eleştiriye maruz kaldılar.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış