Bir Zamanlar Çukurova Hayranları Kahrolacak! Dizi Final Sinyallerini Verdi! Eğer Buda Olmazsa Final Yapacak!

16 Aralık 2021 13:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:21

Yapmış olduğu yeniliklere rağmen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin izlenme oranları düşüyor. Artık son kozlar oynanıyor. Eğer bu hamlede tutmazsa dört sezondur ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisi final yapabilir!

Bir Zamanlar Çukurova Hayranları Kahrolacak! Dizi Final Sinyallerini Verdi! Eğer Buda Olmazsa Final Yapacak!

Atv ekranlarında 4 sezondur yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin reytingleri son sezonda düşmeye başladı. İlk üç sezonu boyunca hep zirvede yer alan bu dizi, artık eskisi kadar beklenen ilgiyi göremiyor. Yeni sezonda büyük değişikliğe imza atmasına rağmen yine de istenilen düzeye bir türlü ulaşamadı. Hatta yapılan yenilikler fayda sağlamaktan ziyade diziye zarar verdi denilebilir. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yapımcıları bu olay üzerine son kozlarını oynamaya başladılar. Eğer yapacakları bu hamle de tutmazsa dizinin final olması bekleniyor! Peki Bir Zamanlar Çukurova dizisinde gelecek bölümlerde neler yaşanacak? Dizi hakkındaki son detaylar bu haberde!


Yeni Sezonda Kimler Diziye Dahil Oldu!


Bir Zamanlar Çukurova dizisi kan kaybetmeye devam edince yapımcılar ve yönetmenler tarafından yeni hamleler bir bir gelmeye devam ediyor. Son sezonda diziye dahil olan İbrahim Çelikkol`dan sonra şimdi de Altan Gördüm diziye dahil olacak. Ünlü ismin çok yakın bir zamanda diziye dahil edilmesi planlanıyor. Ancak bu ismin dizide hangi rolü canlandıracağı ise henüz netlik kazanmadı. Bu hamleden sonra dizinin daha çok izlenmesi bekleniyor. Ayrıca bu yapılan hamle de tutmazsa Bir Zamanlar Çukurova dizisinin final yapması an meselesi olabilir. Çok yakın bir gelecekte dizinin devam edip etmeyeceği belli olacak.


Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Reyting Verileri Düşmeye Devam Ediyor!


İlk sezonundan bu yana Atv kanalında en çok izleyici kitlesine sahip olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi, son sezonda izleyici kaybetmeye devam ediyor. Hem diğer kanallarda yeni dizilerin yayına girmesi hem de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin bazı değişikliklere gitmesi reyting kaybına yol açan bazı sebeplerdir. Ayrıca diziden son iki sezondur önemli isimlerin ayrılması dizinin kalitesini biraz düşürmüş gibi duruyor. Fakat dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ve diziye yeni yeni katılacak kişiler, Bir Zamanlar Çukurova dizisine yeni bir can suyu olabilir. Dizinin gelecekteki durumunu hep birlikte göreceğiz.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış