Kardeşlerim'in Suzan'ı Kıyafet Azizliğine Uğradı! Öyle Bir Düştü Ki Her Yeri Göründü! İşte Ahu Yağtu'yu Utandıran O Olay!

17 Aralık 2021 21:18 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:20

Kardeşlerim dizisi oyuncusu Ahu Yağtu ödül almak için gitti törende kıyafeti nedeniyle takılıp düştü. Töreni izlemeye gelenlerin ve basının önünde utanan oyuncu ne diyeceğini bilemedi. İşte ünlü oyuncu Ahu Yağtu'nun utandığı o anlar!

Kardeşlerim'in Suzan'ı Kıyafet Azizliğine Uğradı! Öyle Bir Düştü Ki Her Yeri Göründü! İşte Ahu Yağtu'yu Utandıran O Olay!

ATV kanalının en sevilen dizilerinden biri olan Kardeşlerim izlenmeye doyulamazken oyuncu kadrosuyla da oldukça ses getirmektedir. Onur Seyit Yaran, Çağla Şimşek, Burcu Yazgı Coşkun gibi ünlü isimlerin bulunduğu dizide en dikkat çeken oyunculardan biride Suzan rolüne hayat veren Ahu Yağtu'dur. Sevilen oyuncu bugün Men Of The Year ödül törenine katıldı. Törende kıyafetinin azizliğine uğrayan ünlü oyuncu rezil oldu. Merdivenlerden düşen ünlü isim daha sunucunun yardımı ile ayağa kalkarak ödülünü almak üzere sahneye çıktı. 

Kardeşlerim Dizisinde Oyuncu! 

Atv kanalında yayınlanan ve en çok konuşulan diziler arasında bulunan Kardeşlerim her bölümü ile izleyiciyi kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Son dönemlerde bazı ayrılan oyuncularla gündeme gelen dizi seyirciyi üzmüş reyting sıralamalarını da düşürmüştü. Özellikle Halit Özgür Sarı'nın diziden ayrılması haberlere bomba gibi düşmüştü. Dram ağırlıklı olan Kardeşlerim dizisi yeni oyuncu katılımlarıyla tekrar eski izlenme seviyesine ulaştı. Dizi yer alan oyunculardan Ahu Yağtu ise yaşadığı talihsiz bir olayla sosyal medya üzerinden en çok konuşulan isimler arasında yer aldı. 

Cem Yılmaz İle Nafaka Davasıyla Gündeme Gelmişti! 

Ahu Yağtu aynı zamanda komedyen Cem Yılmaz'ın eski eşidir.  2012 yılında evlenen ve bir sene evli kalan çift boşanmıştı. 9 yaşında çocukları olan çift nafaka konusunda ise anlaşmazlık yaşamıştı. Cem Yılmaz 10 bin dolar kadar nafaka ödemesi yaparken aynı zamanda gayrimenkul de verdiği bilinmektedir. Cem Yılmaz geçtiğimiz günlerde nafaka miktarını fazla bulmuş bu nedenle nafakanın azaltılması için mahkemeye başvuruda bulunmuştu. Ayrıca nafakasının dolar ile değil Türk parası ile ödeme yapılması konusunda bir dava açmıştı. Haberlere göre 10 bin dolar olarak bilinen nafaka ücretinin 40 bin TL olarak değiştirilmesi için istekte bulunmuştu.

Ödül İçin Sahneye Çıktı!

Güzel oyuncu ödülünü almak için sahneye çıktığında uzun elbisenin etek kısmına takılarak yere düştü. Sunucunun yardımı ile ayağa kalkan oyuncu Ahu, herkesi çok korkuttu. Daha sonra sahneye çıkarak ödülünü alan Ahu Yağtu, törene katılanlara çiçekler attı. Oyuncunun zor anlarını görenler ise nazara gelmiş dedi. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış