Bu Burç Olan İnsanlarla Kesinlikle Evlenmeyin! Evlilikte Hayatınızı Zehir Edecek; Burnunuzdan Getirecek O Burçlar

17 Aralık 2021 09:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:21

Evlilik, genel olarak özellikle erkeklerin çekindiği, bazı durumlarda kadınların da uzaktan baktığı bir müessese. Hele ki bazı burçlar için evlilik korkulu rüya, bazı burçlarla ise evlilik tam bir kabus. Evlilikte hayatı zahir edebilecek bu burçlar ise yazının devamında...

Bu Burç Olan İnsanlarla Kesinlikle Evlenmeyin! Evlilikte Hayatınızı Zehir Edecek; Burnunuzdan Getirecek O Burçlar

Evlilik lafı ya da ilişki denince ortalıktan toz olmak için yer arayan ilk burcumuz İkizler. İkizler burcundan olan kişiler, evlilikten çok fazla korktukları için, bu konudan bir hayli gerilirler. Bu da onların ilişkilerde gerdin olmasının nedenlerinden biridir. Ciddiye binen ilişkilerde de hem karar alma sürecinde hem de evlilik sonrası dönemde bu gergin tavırları devam edebilmektedir. Bu nedenle evlilik içesinde, İkizler burcu kişileri, kavga çıkarmaya, tartışma yaratmaya daha eğilimlidir. Karşıda kalan kişiler ise bu gerginlikten dolayı her zaman tedirgin olmak durumunda kalabiliyor. İkizler pek çok açıdan sempatik kişiler de olsa, evlilik gibi konularda partnerlerini yorabiliyor.

Evlilik konusunda uzak durmanın fayda getireceği bir diğer burç ise Aslan. Bu burçtaki kişiler, daha çok ben-merkezci tavırları nedeniyle, karşı tarafı gözetebilme kabiliyeti düşük kimselerdir. Evlilikte karşılıklı olması gereken pek çok şeyi gözetemezler. Rahat olmak isterler ama karşı tarafa rahat vermezler, özgür davranmak isteseler de karşı tarafa baskı uygulamayı isteyebilirler. Durum böyle olunca ortaya gergin bir evlilik yaşamı çıkmış oluyor. Empati kurmak yerine, ben merkezci tavırları nedeniyle karşı tarafı çabuk kırmaları da olası olan Aslanlarla evlilik hayatını paylaşmak bir hayli yıpratıcı olabilir.

Evlilik hayatıyla çok da uyumlu olmayan bir diğer burç ise tahmin edebileceğimiz gibi Kovalar. Kova, hepimizin de bildiği gibi özgürlüğüne son derece düşkün bir burç. Bu bağımsızlığını da kaybetmemek için, uzun süreli ilişkiler yerine kısa süreli ilişkileri daha çok tercih ederler. Uzun süren bir ilişkiye gelemeyen Kovalar, evlilik fikrine elbette çok sıcak bakmayacaktır. Kova ile evli olmak doğrudan hayatınızı zehir edebilecek bir durum değil aslında. Sadece Kova burcu kendi yaşam tarzından ödün vermeye yanaşmaz ve kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Bu durum da evlilik içerisinde zaman zaman sıkıntı yaratabilir. Bu yüzden bir Kova ile evlenmeyi düşünüyorsanız bu durumu göz önünde bulundurmanız gerekir.

Etiketler

Yaşam  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış