Halkın Markası LC Waikiki Milletin Yanında Olduğunu Bir Kez Daha Gösterdi! Mağaza Patronu Zamlar Hakkında Ne Söyledi?

17 Aralık 2021 09:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:21

Bu zam haberi herkesi sevindirecek. Çünkü bu zam haberi diğer zam haberlerinden çok farklı! LC Waikiki patronunun zam ile ilgili o açıklaması haberin devamında!

Halkın Markası LC Waikiki Milletin Yanında Olduğunu Bir Kez Daha Gösterdi! Mağaza Patronu Zamlar Hakkında Ne Söyledi?

Son yıllarda gıda, akaryakıt, sanayi ve pek çok alanda olan artış giyim sektöründe de meydana geldi. Kıyafet satın alan insanlar, neredeyse her yeni kıyafet aldıklarında zamlı fiyatlar ile karşı karşıya kaldılar. Hal böyle olunca mağazalar boş kalmaya başladı. İnsanlar daha çok indirim uygulayan markalara ve online alışveriş sitelerine yöneldi. Buralardan kendi bütçelerine uygun olacak şekilde alışveriş yapmaya çalıştılar. Ancak her ne olursa olsun yine de fiyatlar insanları zorlamaya başladı. Çünkü artık online alışveriş siteleri de ürünlerine ciddi şekilde zam yapmaya başladı. Ünlü giyim mağazası ve halkın dostu olacak bilinen LC Waikiki ise bu konuda önemli bir açıklama yaptı. Bakın mağaza patronu neler söyledi!


Kış Sezon Ürünlerinde Sezon Sonuna Kadar Fiyat Artışı Olmayacak!


Halkın dostu olan ünlü giyim mağazası LC Waikiki patronundan sevindiren açıklama geldi. Son yıllardaki fiyat ve maliyetin artışında dikkat çeken patron, bazı ürünler hariç kış sezon ürünlerine zam yapmayacaklarını duyurdu. Bu şekilde halkın yanında olduklarını ve onların bütçelerine biraz da olsa katkı yapmak istediklerini ifade etti. İnsanların sevindiren ve içini ısıtan bu haberden sonra bazı insanlar kış için alışveriş telaşına koyuldu. Birçok kişi, kendi maddi imkanları dahilinde LC Waikiki mağazalarından alışveriş yapmaya başladı. Eğer verilen söz yerine getirilirse insanlar sezon başındaki fiyatlardan kıyafetlerini kış sonuna kadar alabilecekler.


Girdi ve Üretim Maliyetleri Üç Kattan Daha Fazla Arttı!


Mağaza patronlarından olan Vahap Küçük, son yollardaki fiyat artışlarından ve hammadde tedarik sorunundan yakındı. Tüm dünya üzerinde bu konuda bir sorun yaşandığını ve bu durumun doğrudan üretilen ürünlerin fiyatlarına yansıdığını ifade etti. Öte yandan geçen seneye oranla girdi ve üretim maliyetlerinin üç kattan daha fazla arttığını belirtti. Örnek vererek konuşan patron şöyle dedi: "Geçen sene 19 liraya üretilen bir çocuk kıyafeti bu sene 63 liraya üretilmeye başlandı." Görüldüğü gibi giyim sektöründe bariz bir fiyat artışı yaşanıyor.

Etiketler

Ekonomi  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış