Sadakatsiz Dizisinde Düğün Dernek Var! Derin Hapı Yuttu, Yapıştı Kaldı! Yasak Aşk Döngüsü Mide Bulandırmaya Başladı! Neler Oluyor?

18 Aralık 2021 10:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:20

Kanal D ekranlarında beğenilerek takip edilen Sadakatsiz dizisinde bu bölüm olay olay üstüne! Dizide resmen kartlar yeniden dağıtıldı. Düğün haberi herkesi şaşkına uğrattı.

Sadakatsiz Dizisinde Düğün Dernek Var! Derin Hapı Yuttu, Yapıştı Kaldı! Yasak Aşk Döngüsü Mide Bulandırmaya Başladı! Neler Oluyor?

Kanal D ekranlarının sevilerek takip edilen Sadakatsiz dizisinden yeni bir düğün haberi daha! Cansu Dere resmen şok üstüne şok yarattı. Aras ve Asya’nın evlilik haberi tüm izleyicilerin ağzını açık bıraktı. Seyirci bu sahneden sonra resmen şoka uğradı!
 
Sadakatsiz dizisinin yeni fragmanı gündeme bomba gibi düştü! Magazin dünyasını ve sosyal medyayı resmen sallayan Sadakatsiz dizisini son fragmanda neler oldu? İşte detaylar…
 


Başrollerinde Cansu Dere, Melis Sezen, Berkay Ateş, Caner Cindoruk gibi bir çok ünlü ismin yer aldığı sadakatsiz dizisinde son bölüm resmen şoka uğrattı. Çarşamba akşamı ekrana gelen sadakatsiz dizisinde; Aras karakterinin boşanmasından sonra Asya ile ilişkilerini farklı bir boyuta taşımaya başladılar. Son bölümde Aras, Asya’ya gizli bir şekilde buluştukları evde evlenme teklif etti. Bu anları Volkan ve Ali pencereden izlemişti.
 
Sadakatsiz dizisinin yeni bölümüne ait fragman ise kısa süre önce paylaşıldı. Volkan ve Ali’nin evlenme teklifini gördükten sonra nasıl davranacağı oldukça merak konusuydu. Her şey ortaya çıkınca Ali babasının yanına gitmek istediğini ve Asya ile kalmak istemediğini dile getirdi. Volkan ise Ali’nin bu tavrına karşısında şoka uğradı.

 
Volkan gördükleri karşısında Asya’ya; “O manzarayı bizden başkası da görse aynı tepkiyi verirdi. Ali için gerçekten bu durumun normal olduğunu mu zannediyorsun? Neyse ki bu teklifi reddettin.” sözlerini dile getirdi. Asya ise üstüne basarak teklifi reddetmediğini açıkça dile getirirken; Aras’ın kapısına giderek onunla konuşmak istedi.
 


Kapı açıldığında, kapının hemen arkasından Leyla’nın omuz askısını düzelterek giriş yapması oldukça dikkat çekti. Asya, Aras’ın teklifini reddetmediğini açıkça dile getirirken, evlenme teklifini kabul edeceğine yönelik bir yorumda da bulundu. Bu durum izleyicilerin oldukça meraklanmasına sebebiyet verdi. İzleyicilerin tarafında  acaba Asya ve Aras evlenecek mi? soruları düşünülmeye başlandı. Önümüzdeki bölümde ne olacağı ise oldukça merak konusu. İzleyiciler yeni fragmanın gelmesini heyecanla bekliyor.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış