Demet Akalın Rüküş Monta Öyle Bir Para Harcadı Ki! Görenler Yok Artık Dedi!

18 Aralık 2021 21:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:20

Demet Akalın yine bildiğimiz gibi! Hem atarlı hem de rüküş! Kameralardan kaçmaya çalışan ve trafiği birbirine katan Demet Akalın servet değerindeki montu ile görüntülendi!

Demet Akalın Rüküş Monta Öyle Bir Para Harcadı Ki! Görenler Yok Artık Dedi!

Sık sık ünlülerle girmiş olduğu polemikler ve giymiş olduğu pahalı kıyafetler ile gündeme gelen Demet Akalın yine bildiğimiz gibi. Geçtiğimiz günlerde rüküş montu ile kameralara yakalanan ünlü şarkıcının bu monta verdiği para yok artık dedirtti. Demet Akalın, rüküş montu için resmen servet ödedi. Güzellik merkezi çıkışında kameralara yakalanmamak için elinden gelen tüm gayreti gösteren ünlü popçunun çabaları yetersiz kaldı. Kaplan desenli montu kısa süre içinde magazin kanallarına ve sosyal medyada gündem oldu. Peki Demet Akalın`ın giydiği kaplan desenli montun fiyatı kaç lira? Bu sorunun cevabı haberimizin devamında yer alıyor. İşte Demet Akalın ve montu ile ilgili her şey...


Ünlü Şarkıcı, Güzellik Merkezi Çıkışı Kameralara Yakalandı!


Birkaç gün önce İstanbul Nişantaşı`nda yer alan bir kliniğe giderek cilt bakımı yaptıran Demet Akalın, kameralara yakalanmamak için her yolu denedi. Ancak bir türlü objektiflere yansımaktan kurtulamadı. 20 metre ötedeki arabasına gitmek yerine valeyi aradı ve trafiğe kapalı olan alana aracını getirmesini istedi. Trafik kurallarını hiçe saymasına rağmen kameralar Demet Akalın`ı yakaladı. Lüks arabasına binen ünlü şarkıcı, gelen sorulara da ters cevap vererek muhabirleri azarladı. Kendine gelen sorulara karşı, "Arkadaşlar lütfen hava yağmurlu, kapımı kapatayım. Bu şekilde beni taciz etmeyin. Röportaj yapmak için sözleştik mi ki?" şeklinde cevap verdi. Daha sonra lüks aracı ve servetlik kaplan desenli montu ile oradan uzaklaştı.


Demet Akalın`ın Giydiği Kaplan Desenli Montun Fiyatı Dudak Uçuklatır Cinsten!


Güzellik merkezi çıkışı kameralara yansıyan ve oldukça dikkat çekici olan Demet Akalın`ın kaplan desenli montu olay oldu. Montun satış fiyatı ise duyanları şok etti. Ünlü şarkısının giymiş olduğu montun satış fiyatı tam 4 bin 200 dolar. Yani bugünün hesabı ile 70 bin TL etmektedir. Dünyaca ünlü bir giyim markasının montu, 2018 yılında çıkmıştı. Demet Akalın`ın daha önce de bu şekilde kıyafetler giyerek kameralar karşısına geçtiği bilinmektedir. Ayrıca ünlü isim, kızı Hira için milyarlar harcamakta, ona özel araba tutmaktadır.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış