Hülya Avşar, Giydiği Kıyafetle Görenleri Kendine Hayran Bıraktı! Yırtmaçlı Elbisesinin Altına Jartiyer Giydi! Ortalık Karıştı

19 Aralık 2021 17:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:19

Önceki akşam Ankara’da bir mekanda sahne alan ünlü şarkıcı Hülya Avşar, iddialı giyim tarzıyla dikkat çekti. İki tarafında da yırtmacı olan elbisenin altına jartiyer giydi.

Hülya Avşar, Giydiği Kıyafetle Görenleri Kendine Hayran Bıraktı! Yırtmaçlı Elbisesinin Altına Jartiyer Giydi! Ortalık Karıştı

Yıllar geçmesine rağmen güzelliğinden ve güzel sesinden hiçbir şey kaybetmeyen Hülya Avşar, hayranlarına yine unutulmaz bir gece yaşattı. Yıllara adeta meydan okuyan Avşar, pandemi sonrasında sahneye harika bir dönüş yaptı. Ünlü şarkıcı gecede giydiği oldukça iddialı ve alımlı kıyafetiyle, izleyenleri kendine hayran bıraktı. Avşar kızı, sahne kostümlerinde özellikle son dönemde cüretkar bir tavır içerisindeydi. Dün gece bu iddialı tavrı sahneye de yansıdı. Sahneye bu kez, iki taraftan derin yırtmacı olan elbisesi ve altında jartiyerle çıkan ünlü şarkıcı, seyircilerin yüreğini hoplattı.

Tüm gece sahnede güzelliği ve seksiliğiyle adeta parlayan Avşar, sesiyle de dinleyicileri mest etti. Muhteşem repertuvarıyla da izleyenler için geceyi unutulmaz kıldı. Avşar’ın hem göze hem de kulağa hitap ettiği gecede çekilen fotoğraflar, sosyal medyada paylaşıldı. Ünlü sanatçıya bir yandan övgü dolu yorumlar gelirken, diğer yandan sanatçıyı giydiği kıyafetten dolayı eleştirenler de oldu.

Avşar’a gelen yorumların bir kısmı şu şekildeydi: “Hülya Avşar 100 yaşına bile gelse, her anıyla, sesiyle, güzelliğiyle ayrı bir olay”, “Sana helal olsun Avşar, Türkiye’nin en güzel kadını hala sensin.”, “Her şeyi kendisine yakıştırmayı biliyor gerçekten”. “Sahnede bir yıldız parlıyor.”

Bütün bu olumlu yorumlarla birlikte Hülya Avşar’ın sahnede giydiği kıyafeti beğenmeyenler de oldu. Gelen yorumların arasında “Sanki gerdek gecesine giriyor, resmen rezalet, asla yakışmamış. Biraz Gülben’den örnek al, sahnenin kraliçesi o” gibi söylemler de vardı.

Önceki günlerde tarzı ile ilgili gelen sorulara “Yırtmacı çok seviyorum.” şeklinde cevap veren Avşar, iddialı tarzından ödün vermedi. Ayrıca Gülşen ve Hadise’nin sahnede giydiği kıyafetlerle ilgili, “Herkes çok güzel, Hem Hadise hem de Gülşen.” şeklinde konuşmuştu. Giydiği her şeyi kendine yakıştırmasını bilen, yıllara meydan okuyan güzel şarkıcı Avşar, iddialı tarzı ve duruşuyla konuşulmaya devam edecek gibi duruyor.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış