Aziz Dizisinde Resmen Çocuk Masallarından KülKedisi Yaşanıyor! Aziz Dizisi Bu Sahnelerin Henüz Başlangıç Olduğunu Dile Getiriyor. İzleyici Yeni Bölümü İple Çekiyor

19 Aralık 2021 20:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:19

Aziz dizisi adeta külkedisi masalına döndü! Sön bölümde yaşanan olaylar; izleyiciyi ekran başına kilitledi. Diziden Külkedisi masalına dönüş...

Aziz Dizisinde Resmen Çocuk Masallarından KülKedisi Yaşanıyor! Aziz Dizisi Bu Sahnelerin Henüz Başlangıç Olduğunu Dile Getiriyor. İzleyici Yeni Bölümü İple Çekiyor

Aziz dizisinde olaylar tamamen değişiyor! Son bölümü ile izleyicilere ekran başına kilitlen Aziz dizisinde peri masalı yaşanıyor. Çocuk masallarından Külkedisine dönen Aziz dizisi yeni bölümü ile oldukça beğeni toplayacağa benziyor. İşte Aziz dizisinin son bölümde yaşananlar…

Show TV ekranlarında her cuma akşam yayınlanan Aziz dizisi izleyici kitlesinden büyük bir ilgi topluyor. Farklı bir konunun işlendiği Aziz dizisinde izleyici bir sonraki bölümü merakla bekliyor. Bu hafta 7. bölümü ekrana gelen dizi 03 medya kapsamında izleyicinin karşına çıkıyor. Dizi içersinde Mısırlı Prenses Fevziye rolü ile Murat Yıldırım’ın eşi olan İman Elbani’nin katılması,  dizideki gidişatı oldukça değişirdi. Dizideki gidişatın değişmesi de izleyicilerde oldukça merak uyandırdı.


 
Fevziye  karakteri bir bölümlük Aziz dizisine oldukça farklı bir hava kattı. Aynı zamanda Efnan karakterine hayat veren Simay Barlas’ın tırtıldan kelebeğe dönüştürerek, Aziz karakterinin gözünde farklı bir algı yaratmaya başardı.
 
Dizideki bu küçük dokunuş sayesinde dizinin içersinde bambaşka bir masal hikayesi ortaya çıktı. Bu masal hikayesi ile izleyiciler resmen ekran başına kilitlendi.
 


Bu masal içersinde Külkedisi Efnan rolünde olan Simay Barlas’ın uzun bir süredir dizideki karakteri nedeni ile per perişan hali; güzelliğinin arka plana atılmasına sebebiyet veriyordu. Ancak son bölüm içerisinde Barlas resmen diziye ayrı bir renk katarak güzelliğini ortaya koydu.

 
Simay Barlas Kimdir?


 
1998 yılı içerisinde doğmuş olan genç oyuncu, ilk ekran deneyimini 2015 yılı içerisinde rol aldığı Paramparça dizisinde Öykü karakterini canlandırarak edindi. Ünlü oyuncu daha sonra da Zalim İstanbul, Hayat Bazen Tatlıdır, Bir Annenin Günahı ve Adı Efsane dizilerinde rol aldı.
 
Oldukça sakin bir şekilde ilerleyen kariyerini son dönemlerde Damla Sönmez ve Murat Yıldırım ile beraber Aziz dizisinde başrol konumunda oynamaya başlayarak renklendirdi.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış