Gündüz Kuşağı Programları Bir Bir Eleniyor! Bu Kez Didem Arslan Reyting Kurbanı Oldu! Esra Erol Ve Müge Anlı Kimseye Geçit Vermiyor!

20 Aralık 2021 11:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:19

Daha önce reyting nedeniyle TV ekranlarına veda eden gündüz kuşağı programı Ece Üner'le Susma bir çok izleyiciyi üzse de aralarına bir yenisi daha eklendi. Didem Arslan ile Vazgeçme programı da sınırı geçemeyenler arasına katıldı. Bu durum Esra Erol ve Müge Anlı'nın reytingleri ellerinde tutmasından kaynakladığı düşünüldü.

Gündüz Kuşağı Programları Bir Bir Eleniyor! Bu Kez Didem Arslan Reyting Kurbanı Oldu! Esra Erol Ve Müge Anlı Kimseye Geçit Vermiyor!

Show TV kanalında yayınlan Didem Arslan'la Vazgeçme programı Didem Arslan'ın sunumuyla seyirci karşısına çıkmaktadır. Program, gündüz kuşağının sevilen türdeki yapımlarından biridir. Kayıpların arandığı suçluların bulunduğu Didem Arslan'la Vazgeçme bir çok olayın karanlık tarafına ışık tutmaktadır. Yayın hayatına henüz yeni başlayan Didem Arslan'la Vazgeçme, şimdiden reyting sıralamalarının alt sıralarına düşmeye başladı bile.  Bu durum programı takip edenleri üzerken, sosyal medyada Müge Anlı ve Esra Erol kimseye geçit vermiyor yorumlarına neden oldu. Geçtiğimiz günlerde de  Ece Üner'in sunduğu programın ekranlara veda edeceği öğrenilmişti. 

Düşük Reytingler Eleniyor! 

Didem Arslan'ın sunduğu programda yaşanan olaylar herkesi üzerken bazen iyi olaylar da sahne olabiliyor. Özellikle kayıplarının bulunması ile hem izleyicinin hem de arayanların yüzünü güldürüyor. Ülkemizde yaşanan cinayetleri ve kayıplara karışmış kişileri ortaya çıkarırken herkesi çoğu zaman şaşkına uğratıyor. Gündüz kuşağı programlarında eğlenceli olan yapımlar azalırken, daha çok kayıp ve cinayet olaylarını çözmek gibi yapılan programların son zamanlarda artış göstermesi herkesin dikkatini çekmiştir. Şuan bu türde 4 farklı program ekranlara gelirken maalesef reytingleri düşük olanlar süzgeçten geçemedi.

Ece Üner'den Sonra 2. Şok!

Geçtiğimiz günlerde bu nedenle herkese veda edecek olan Ece Üner'le Susma'nın ayrılık haberi duyuruldu. Bu duruma Ece Üner haberlerde spiker olarak daha başarılıydı yorumlarını yapıldı.  Ardından  gelen bilgilere göre Didem Arslan'la Vazgeçme programının da artık sona geldiği öğrenildi. Uzun zamandır düşük bir reyting oranı ile seyreden Didem Arslan'la Vazgeçme yakın zamanda izleyenlere veda edecek olan programlar arasına eklendi. 

Didem Arslan'la Vazgeçme Ne Zaman Veda Ediyor?

Müge Anlı ve Esra Erol çok uzun zamandır TV ekranlarında sunuculuk yapmaktadır. Aynı zamanda kayıp ve cinayet vakalarının işlendiği programlarını sunarken en çok izleneneler arasında yer almaktırlar. Bu kadar tecrübeli ve güçlü olan rakipleri eleyemeyen programlar, yayın hayatını bırakma kararı almaktadır. Didem Arslan'la Vazgeçme'de bu yapımlar arasında bulunmaktadır. Didem Arslan'la Vazgeçme'nin ne zaman ekranlardan kaldırılacağı merak edilirken bu soruya henüz bir yanıt verilemedi. Yapılacak olan resmi açıklamadan sonra programın ne zaman TV ekranlarından ayrılacağı kesinlik kazanacaktır. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış