Fahriye Evcen'in Eski Eşinin Kim Olduğu Ortaya Çıktı! Meğer Oda Ünlüymüş!

21 Aralık 2021 14:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:19

Şuan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde rol alan Fahriye Evcen hem oyunculuğu hem de güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakırken aşk hayatıyla tekrar gündeme geldi. Bir zamanlar ünlü bir isimle beraber olan Evcen'in herkesten sakladığı aşkı ortaya çıktı!

Fahriye Evcen'in Eski Eşinin Kim Olduğu Ortaya Çıktı! Meğer Oda Ünlüymüş!

Şuan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde rol alan Fahriye Evcen hem oyunculuğu hem de güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakmaktadır. Kariyerindeki başarısı ve mutlu evliliği ile tanınan ünlü oyuncu, herkes tarafından çok sevilmektedir. Burak Özçivit ile evli olan Fahriye Evcen'in Karan adında bir oğlu vardır. Oğlunun doğumundan birkaç sene sonra tekrar oyunculuğa devam eden Evcen, hayranlarından beğeni toplarken, Burak Özçivit ile olan evliliği oldukça takdir edilmektedir. Oyuncu Fahriye Evcen'in, Burak Özçivit 'den önce beraber olduğu isim ortaya çıktı. En merak edilen konu ise bu kişinin kimliği oldu. İşte Fahriye Evcen'in çok merak edilen ünlü eski sevgilisi! 

Aşk Hayatıyla Gündeme Geldi! 

Eşi Burak Özçivit ile aşk yaşayan ve bir oğulları olduğu bilinen Fahriye Evcen, başarı ile tüm övgüleri üzerine toplayan ünlü isimler arasındadır. Şuan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Akça Hatun rolündedir. Oğlu Karan'ın doğumundan sonra uzun süre ekranlara veda eden oyuncu, yeniden TR1 dizisi ile seyirci karşısına çıktı. Merakla beklenen dizi beklentileri karşılarken en çok izlenen diziler arasına girmeyi başardı. Kariyerindeki yükselmesi dışında aşk hayatıyla da gündeme gelen Evcen'in eski aşkı ortaya çıktı. 

Özcan Deniz'le Beraberdi! 

Daha önce Özcan Deniz'le birlikte olan oyuncu Fahriye Evcen aradığım adamı buldum demişti. 4 sene boyunca aşk yaşayan ünlü oyuncular bir ayrılıp bir barışma haberleri ile gündemi sürekli sallamışlardı. En son yine ani bir ayrılma kararı alan Özcan Deniz bu kez sonsuzda dek ayrıldık sözleriyle herkesi üzmüştü. 

Özcan Deniz'le Neden Ayrıldılar?

Alınan bazı haberlere göre ayrılık nedeni güzel oyuncu Fahriye Evcen'in kıskançlıklarıydı. En son bir mekanda hayranları ile fotoğraf çekinirken öpülen Özcan Deniz, Evcen'in hışmına uğramış ve “Ben erkek hayranlarımla öpüşüyor muyum, ölçülü ol” sözleri ile ilişkisini noktalamıştı. Daha önce de Meltem Cumbul'dan kıskandığını söyleyen Özcan Deniz geri adım atmamıştı. Bunun üzerine anlaşamayan hayat yollarını ayırmıştı. Evim Sensin dizisinde beraber rol alan Özcan Deniz ve Fahriye Evcen herkes tarafından çok yakıştırılmıştı.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış