Nusret, Annesini Ziyaret Etti Sosyal Medayada Linçlendi! 2 Yıldır Annesiyle Görüşmeyen Nusret, Neden Bu Kadar Çok Tepki Aldı? İşte Nusret`in Olaylı Anne Ziyareti!

21 Aralık 2021 16:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:19

Nusret 2 yıl aradan sonra annesini ziyarete geldi! Ziyaret anlarını sosyal medya hesabından paylaşan Nusret'e tepkiler yağdı! Ünlü kasaba tepki gösterilmesinin altında yatan neden ne oldu?

Nusret, Annesini Ziyaret Etti Sosyal Medayada Linçlendi! 2 Yıldır Annesiyle Görüşmeyen Nusret, Neden Bu Kadar Çok Tepki Aldı? İşte Nusret`in Olaylı Anne Ziyareti!

Dünyanın en meşhur kasabı olan Nusret Gökçe, gündeme gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Londra`da yeni açtığı ve yüksek fiyat politikası ile tepki alan Nusret, kısa bir süre içinde yeni açtığı restoranını kapatmak zorunda kalmıştı. Şimdi ise annesine yapmış olduğu ziyaret ile tepkileri üzerine çekti. Nusret Gökçe`yi 40 milyon takipçili sosyal medya hesabında ve farklı sayfalarda linç ettiler. Peki Nusret`in bu kadar fazla tepki almasına neden olay şey ne oldu? 2 yıl arada sonra oğluna kavuşan anne neler yaptı? İşte Nusret`in anne evi ziyareti sırasında yaşanan olaylar!


Dünyanın En Ünlü Kasabı 2 Yıl Sonra Annesini Ziyaret Etti!


Dünyanın dört bir yanında restoranı olan ve her geçen gün restoran sayısını artırmaya devam eden Nusret, sosyal medya hesabından işi ile ilgili paylaşımlar yapıyor. Oldukça yoğun bir şekilde çalışan Nusret, sürekli ülkeden ülkede seyahat ediyor. Gece geç saatlere kadar çalışan ünlü kasap, sabah erkenden kalkarak yine işinin başına geçiyor. Bu kadar yoğunluk arasında ailesini ziyaret etmeye fırsat bulmayan Nusret, iki yıl aradan sonra annesini evinde ziyaret etti. Bu anları sosyal medya hesabından paylaşan Nusret, pek çok insandan tepki aldı. Kimisi hayırsız evlat dedi, kimisi annesini oturttuğu eve bak dedi. Meşhur gözlükleri ile eve giren Nusret, iki yıl sonra gördüğü annesinin elini öptü ve sohbet etti.


Nusret, Gelen Tepkilere Cevap Verdi Mi?


Nusret`in aile ziyareti sırasında yaptığı paylaşım birçok insandan tepki almıştı. Bunun üzerine gözler ünlü kasabın yapacağı açıklamalara çevrilmişti. Ancak Nusret Gökçe, bu konuda henüz bir açıklama yapmadı. Ünlü ismin bu konu hakkında sessiz kalması daha çok tepki çekti. Ancak şunu da unutmamak gerekir ki insanlar kendi gelenek ve göreneklerinden bir anda kopamazlar. Herkesin mütevazi yaşamasına saygı durmak gerekir. Bakalım ilerleyen zamanda Nusret Gökçe`den bu konu hakkında bir açıklama gelecek mi?

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış