Her An Ölümle Burun Buruna Gelebilecek Şekilde Tehlikeli Olan Burçlar Hangileri? İşte Göbek AdıTehlike Olan O Burçlar

21 Aralık 2021 15:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:19

Bazı burçlar kendilerini tehlikeye atmaktan hiç ama hiç çekinmiyorlar. Bu burçlar sakinlikten ve tek düzelikten pek hoşlanmadıkları için tehlikeli işlerden sanki zevk alıyorlar. İşte dinginlikten uzak, tehlike içinde hayatlar süren o burçlar...

Her An Ölümle Burun Buruna Gelebilecek Şekilde Tehlikeli Olan Burçlar Hangileri? İşte Göbek AdıTehlike Olan O Burçlar

Bilindiği üzere burçlar, karakterimizi oldukça etkileyerek, hayat tarzımızda ve davranışlarımızda belirgin bir rol oynuyor. Bazı kişiler, burçlarının da etkisiyle hayatında sakin kalamıyorlar ve sürekli başlarına iş açıyorlar. Bu nedenle tehlikeye girmek, riskli davranışlarda bulunmak gibi şeyler yapmak bu burçlar için alışagelmiş bir duruma dönüşebiliyor. Gerektiğinde ölümle burun buruna gelecek olmak bile bu burçların tehlikeden uzak kalmasını sağlayamıyor. İşte göbek adı tehlike olan burçlar...

 

Bu burçlardan en tehlikelisi Yengeç Burcu demek yanlış olmaz. Bu burcun insanları ölüm tehlikesiyle sürekli iç içe yaşıyor. FBI’ın yaptığı araştırma sonuçlarında da Yengeçlerin bu hali ortaya koyulmuş. Yengeç burcunun bu halde olmasını ise fazla bağlanmakla nitelendirenler var. Bilindiği gibi Yengeçler, ailelerine, dostlarına ya da partnerlerine oldukça düşkün oluyor. Bazı durumlarda ise körü körüne bağlı olabilecek kadar saplantılı olabiliyorlar. Hiç de bu bağlanma, saplantıya dönüştüğü noktada Yengeç kendini tehlikenin içine atmış oluyor. Böyle durumlarda Yengeç hem kendisi hem de çevresindekiler için tehlikeli birine dönüşebiliyor.

 

Tehlikeler içerisindeki bir diğer burç ise Akrep. Bu burcun insanı gizemli doğası ve şüpheci karakteriyle ister istemez tehlikenin orta yerine düşebiliyor. Zaten bu burcun çizdiği imaj, son derece gizemli ve karanlık olabiliyor. Akreplerin bu karanlık imajlarında bir gerçeklik payı yatıyor. Bazı durumlarda göründükleri kadar tehlikeli olabiliyorlar. Genelde etrafa karşı şüphe duyan ve sıklıkla güven problemi yaşayan bu burcun insanı, kendisine yapılan yanlış hareketleri de cezalandırmakta usta. Bu noktada tam bir intikamcı olan Akrep, ne pahasına olur olursa, kendisine yapılan yanlışın bedelini ödetiyor. Bu nedenle başı beladan kurtulmuyor.

 

Başı beladan kurtulmayan bir diğer burç ise Kova. Kovaların kendilerine tehlikeye sokma durumları ise diğerlerinden oldukça farklı. Sahip oldukları yüksek enerji nedeniyle, eğlence ortamlarının vazgeçilmezi olan bu burçlar, alkolü fazla kaçırdıklarında belalı tiplere dönüşebiliyorlar. Gecenin sonunda, eğer bir Kovayı sarhoş görürseniz onunla münakaşaya girmeniz pek tavsiye edilmez. Bunun yanında Kovalar, aşk hayatlarında rahat tavırlarından dolayı, zaman zaman kendilerini tehlikeli durumların içerisinde bulabilirler.

Etiketler

Yaşam  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış