Böyle Düğün Takısı Görülmedi! Damadın Boynuna 5 Litrelik Ayçiçek Yağı Takıldı!

21 Aralık 2021 18:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:18

Ayçiçek yağı ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Ancak bu kez gelen haber zam ya da indirim haberi değil! Düğünde damada 5 litrelik ayçiçek yağı takıldı, sosyal medya yıkıldı!

Böyle Düğün Takısı Görülmedi! Damadın Boynuna 5 Litrelik Ayçiçek Yağı Takıldı!

Son dönemde adını sıkça duyduğumuz ayçiçek yağı bu kez çok farklı bir şekilde adından söz ettirdi. Bir düğünde damada 5 liretlik ayçiçek yağı takı olarak takıldı. O anlar sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Kısa süre içinde tüm Türkiye`ye yayılan görüntüler görenleri neşelendirdi. Kurdeleye bağlı bir şekilde getirilen 5 liretlik ayçiçek yağı, damadın boynuna takıldı. Damat ve gelin ise misafirlerin bu esprili takısına gülerek karşılık verdiler. O anda salonda yer alan konuklar ise şaşkınlıklarını gizleyemediler. Böylece damat ve geline yaklaşık olarak 150 200 lira değerinde eşi benzeri görülmemiş bir takı takılmış oldu.


Olay, Sosyal Medyada Dalga Konusu Oldu!


Bir düğünde yaşanan bu olay sosyal medyada dalga konusu oldu. Kısa süre içinde tüm sosyal medya platformlarında yayılan ayçiçek yağlı takı videosu yorum yağmuruna tutuldu. Paylaşılan videonun altına çok ilginç yorumlar yapıldı. Bazı kişiler ise olayı ciddiye alarak sert sözler ile yapılan espriyi eleştirdiler. Yapılan olayın bir şaka değil, saçmalık olduğunu ifade ettiler. Ancak gelen tepkilerin hemen hemen hepsi olumlu yönde oldu. İnsanlar bu sıkıntılı günlerde biraz da olsun gülme fırsatını elde ettiler. Sosyal medyada fenomen olan gelin ve damat ile ayçiçek yağını takı olarak takan misafir kişi, gelen tepkilerden oldukça memnun.


Ayçiçek Yağı Takılırken Çalan Müzik Dikkat Çekti!


Düğün sırasında damada takılan ayçiçek yağı sırasında çalan müzik dikkat çekti. Tiktok videosunda arka planda ünlü şarkıcı ve eski Ak Parti milletvekili Uğur Işıklak`ın seslendirdiği Recep Tayyip Erdoğan şarkısı çaldı. Bu şarkı daha önce pek çok yerde bulunan Dombra şarkısının Türkçe versiyonuna uyarlanmış haliydi. Çalışan bu şarkı bazı insanları oldukça fazla güldürürken bazı insanları da gereğinden fazla sinirlendirdi. Sonuç olarak baktığımızda ise Türkiye`de daha önce görülmemiş bir takı töreni yaşanmış oldu. Sosyal medyada paylaşılan bu olay günlerce konuşulmaya devam ederek gündemdeki yerini korudu.

Etiketler

Gündem  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış