Alemin Kralı Dizisinin Çocuk Oyuncusu Öyle Bir Değişti Ki Dünya Yıldızının Kopyası Oldu! İşte Birsu Demir`in Son Hali!

21 Aralık 2021 19:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:18

Alemin Kralı dizisi ile şöhret bulan Birsu Demir öyle bir değişti ki görenler genç oyuncuyu tanıyamadı. Birsu Demir'i dünyaca ünlü bir şarkıcıya benzetenler de oldu!

Alemin Kralı Dizisinin Çocuk Oyuncusu Öyle Bir Değişti Ki Dünya Yıldızının Kopyası Oldu! İşte Birsu Demir`in Son Hali!

Alemin Kralı dizisinde rol alan ve Oben karakterini canlandıran Birsu Demir, şimdiki görüntüsü ile görenleri hayrete düşürüyor. Alemin Kralı dizisi çekimleri sırasında küçük bir kız çocuğu olan Birsu Demir, şimdilerde genç bir kız oldu. Sosyal medya hesabında yapmış olduğu paylaşımlar ile ortalığı yaktı geçti. Görenler bu kızın Alemin Kralı Oben`i olduğuna inanamadılar. 22 yaşındaki genç oyuncu, aynı zamanda dünyaca ünlü bir şarkıcıya da benzetildi. İşte karşısında Alemin Kralı dizisinin Obeni`i Birsu Demir`in inanılmaz değişimi ve genç oyuncu hakkında bazı bilinmeyenler!


Alemin Kralı Dizisinin Oben`i Birsu Demir Kimdir?


Alemin Kralı dizisinde Oben karakterini canlandıran Birsu Demir, 1999 yılında İstanbul`da hayata gözlerini açmıştır. Burada lise eğitimini tiyatro üzerine almıştır. Çocuk yaşta kendini kanıtlayan Birsu Demir, ilk olarak Büyük Buluşma dizisi ile seyircilerin karşısına geldi. Daha sonra ise uzun yıllar görev aldığı Alemin Kralı dizisinde oyunculuk yaptı. Bu dizide en çok sevilen karakterlerden olan genç aktör, son dönemlerde ise dizi çekimlerine ara vermiş durumda. Alemin Kralı dizisinin Oben`i son olarak ise 2015 yılında yayınlanan Son Çıkış Adlı Dizide rol almıştı. Birsu Demir, şu anda ise hiçbir dizi ya da film projesinde yer almıyor. Oyuncunun yakın bir gelecekte ise yeni bir projede yer alması beklenmiyor.


Büyüdükçe Değişen Birsu Demir Hangi Ünlü Şarkıcıya Benzetiliyor?


İnsanlar çift yaratılmış derler ve her insan kendini bir başkasına ya da bir ünlüye benzetebilir. Buna ek olarak insanların çevresinde yaşayan kişilerde, sen şu kişiye benziyorsun gibi sözleri sık sık duyarlar. Alemin Kralı dizisi ile ünlenen Birsu Demir de büyüdükçe dünyaca ünlü bir şarkıcıya benzedi. Sosyal medyada yapmış olduğu paylaşımların altına gelen yorumlarda genç oyuncu, Dua Lipa isimli şarkıcıya benzetiliyor. Birsu Demir her paylaşım yaptığında mutlaka Dua Lipa ile ilgili onlarca yorum atılıyor. Genç oyuncunun ise gelen yorumlardan oldukça memnun olduğu göze çarpıyor.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış