Burak Özçivit’e Benzetilen MasterChef Burcu’nun Eşi Kimdir? Burcu Önal’ın Eşi Ne İş Yapıyor?

22 Aralık 2021 20:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:18

MasterChef Burcu Önal gündeme gelmeye devam ediyor. Burcu bu kez kavgaları ile değil eşi ile gündeme geldi! Bakın Burcu ve eşi hakkında neler söylenmiş!

Burak Özçivit’e Benzetilen MasterChef Burcu’nun Eşi Kimdir? Burcu Önal’ın Eşi Ne İş Yapıyor?

En çok izlenen MasterChef yarışmasında mücadele eden ve adını son 8 yarışmacı arasına yazdıran Burcu Önal, bugüne dek yarışmada en çok polemik yaşayan oyunculardan bir tanesi oldu. Burcu, her hafta yarışmacı arkadaşları ile kavga ederek tepkileri üzerine çekmişti. Öncelersen sık sık Sergen ile tartışan Burcu, şimdilerde ise her bölümde Dilara ile tartışmakta ve atışmaktadır. Bunun dışında Burcu Önal, özel yaşamıyla da sık sık haberlere konu oldu. Burak Özçivit’e benzediği öne sürülen eşi ile ilgili pek çok şey merak edildi. Burcu ile eşinin ilişkisi hakkında sorular soruldu. Peki Burcu Önal`ın eşi kimdir? Başarılı oyuncunun eşi ne iş yapıyor? İşte Burcu Önal ve eşi hakkında bilinmeyenler!


MasterChef Burcu Önal Kimdir?


MasterChef Burcu Önal, İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Daha sonra sırayla Filipinli ve Çinli bir ailenin elinde büyümüştür. Çocuk yaştan itibaren yemeklere ilgi duyan Burcu, Asya Mutfağı alanında kendini geliştirmiştir. Çeşitli ülkelerde büyük restoranlarda çalışan başarılı yarışmacının yolu son olarak MasterChef yarışması ile kesişmiştir. Geçen sezon ön elemelerde yarışmaya veda eden bu sezona çok iddialı bir şekilde geldi. Şu anda ise MasterChef yarışmasının final adayları arasında görülüyor. Burcu Önal’ın eşi ise İbrahim Önal isimli bir kişidir.


MasterChef Burcu Önal Eşi Kimdir?


Bu sezonun en iddialı yarışmacılarından bir tanesi olan ve finale doğru emin adımlarla ileryen Burcu, özel yaşantısı ile de gündeme gelmiştir. Eşinin ünlü oyuncu Burak Özçivit ile benzerliği haberlere konu olmuştu. Sosyal medyadaki fotoğrafları kısa süre içinde haber sitelerinde yayınlanmaya başladı. Görenler de gerçekten başarılı yarışmacının eşi İbrahim Önal’ı Burak Özçivit ile benzettiler. İbrahim Önal hakkında pek fazla bilgi bulunmuyor. Sosyal alemden uzak bir yaşam süren ismin ne iş yaptığı, kaç yaşında olduğu ve Burcu Önal ile nasıl tanıştığı henüz bilinmiyor. Burcu Önal ve eşi ile ilgili yeni bilgiler geldikçe haberlerimizde konu etmeye devam edeceğiz.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış