24 Aralık 2021 11:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:17

Pınar Deniz Koronaya Yakalandı! Yargı Dizisi Uzun Süre Ekranlarda Olamayacak! Yeni Yayın Tarihinden Açıklama Geldi!

Pınar Deniz Koronaya Yakalandı! Yargı Dizisi Uzun Süre Ekranlarda Olamayacak! Yeni Yayın Tarihinden Açıklama Geldi!

Polisiye türünde olan dizilerden biri Yargı'dan sevenlerini üzecek bir haber geldi. Yargı dizisi sağlık nedeniyle uzun süre ekranlarda olamayacak. Pınar Deniz'in koronaya yakalanması nedeniyle yeni yayın tarihi açıklandı. İşte Yargı dizisinden son güncel haberler!

Pınar Deniz ve Kaan Urgancığlu'nun başrollerinde olduğu dizi Yargı polisiye ve dram türünde bir dizidir. Kanal D ekranlarında başlayan Yargı kısa süre içinde favori diziler arasına katılarak büyük bir başarı yakalamıştır. Özellikle polisiye ve suç türünde dizilerin az olması nedeniyle rakibi fazla olmayan dizi kısa zamanda en üst sıralaralara yerleşmeyi başarmıştır. Son bölümde yaşanan olaylar nedeniyle herkesi merakta bırakan dizi yeni bölümler hakkında bir açıklama yaptı. Ortaya çıkan habere göre bir süre Yargı dizisi ekranlara olamayacak. Sağlık nedenlerinden dolayı yayınlanmayacak olan dizi hakkında bazı detaylar da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Ceylin karakterine hayat veren oyuncu Pınar Deniz'in korona virüse yakalandığı öğrenildi. 

Son Bölüm Olay Yaratmıştı

Pınar Deniz ve Kaan Urgancığlu'nun heyecanı doruklara çıkardığı dizi sosyal medya üzerinde sürekli konuşulan ve üzerine yorumlar yapılan bir dizi haline geldi. Özellikle dizinin sürekli katil kim sorusunu seyirciye sordurarak, izleyiciyi de olaylara dahil etmesi dizinin en çok izlenme nedenlerinden biri haline geldi. Son bölümde yaşanan olaylar ise tekrar izleyenleri katili aramasına neden oldu. En son Engin'in gizlice arabasına binen Ceylin ormanlık bir alanda elinde silahla bulunmuştu. Yanında ise Engin'in cesedi bulunuyordu. Ceylin'in arkadaşlar ve savcı eşi Ceylin'i arıyordu.

Daha Önce Ne Oldu?

Gelen bir ihbar üzerine Ceylin ormanlık bir alanda yaralanmış olarak bulunmuştu. Olay yerinde yapılan bazı incelemelerle de Engin'in cesedine ulaşılmıştı. Hastanede tedavi gören Ceylin olayla ilgili anılarını kaybetmişti. Bu süre içerisinde ise Ilgaz'ın Ceylin'e olan desteği herkesin gönlünü kazanmasına neden olmuştu. Ceylin'den bazı örnekler alınmış, olay yerinde bulunan silah ile örnekler uyuşmuştu. Tutuklu olarak yargılanmaya hazırlanan Ceylin'e iftira mı atıldığı yoksa gerçekten Engin'i vurup vurmadığı merak edilirken yeni bölüm merakla bekleniyordu. 

Yeni Yayın Tarihi Ne Zaman?

Bazı açıklamalara göre dizinin yeni bölümlerinin 9 Ocak tarihinden itibaren aynı saat ve kanalda ekranlarda olacağı öğrenildi. Dizinin kalan bölümlerini merak eden seyirci bu olay hakkında üzülse de koronaya yakalanan Pınar Deniz için geçmiş olsun dileklerini ilettiler. 

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat