Hem Şarkıcıları Hem Oyuncuları Geri Planda Bıraktılar! Bu 2 İsim 2021 Yılında Yılın “En”leri Olarak Konuşuldu

24 Aralık 2021 12:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:17

İnsansız haber raporlama ve analiz şirketi olan Habermetre bu sene en çok adına haber yapılan ünlüleri sıraladı. En dikkat çekici olay ise ilk ikinin ne şarkıcı ne de oyuncu oluşuydu. Yapılan analizler sonucunda kimin kaçıncı sırada olduğu büyük merak konusu. Listede hayrete düşürecek detaylar mevcut.

Hem Şarkıcıları Hem Oyuncuları Geri Planda Bıraktılar! Bu 2 İsim 2021 Yılında Yılın “En”leri Olarak Konuşuldu

Habermetre Nedir? Nasıl Çalışır?


Habermetre bir haber raporlama ve analiz sistemidir. 10.000’i aşkın siteden inceleme yaparak en çok kim haber olmuş ve bu haberler ne kadar okunmuş gözler önüne sererek bizlere  dikkat çekici noktaları sunmaktadır. İnsanlar tarafından sıkça merak edilen bu konuları pratik bir şekilde bizlere sunan bu sistem 2021 çalışmasının da sonuna geldi.


İlk Sıra Başarılı Televizyoncu Acun Ilıcalı’da


Giderek büyüyen ve girdiği her işte başarılı olmayı bilen Acun Ilıcalı bu sene yapılan analizler sonucunda birinci olarak listenin başına oturmuş durumda. Başarılı televizyoncu Ilıcalı hakkında 2021 yılında toplam 55.933 haber yapıldı. Bu haberler toplamda 127.615.379 okundu. İlk sıranın bir şarkıcı veya oyuncu değil de bir televizyoncu oluşu görenleri kısa süreli şaşkınlığa uğrattı.


İkinci Sıra Müge Anlı’da


Yaptığı başarılı programlarla hem insanlara çareler arayan hem de bolca izlenen Müge Anlı listenin ikinci sırasında yer almakta. Müge Anlı bu sene toplamda 45.463 kez haber yapıldı. Her ne kadar haber sırasında ikinci olsa da bu haberlerin okunmasında toplam 187.512.414 okumayla birinci sırada yer alıyor.


Üçüncü Sıra Haluk Levent’te


Gerek müzisyenliği gerekse yardımseverliği ile bolca dikkatleri üstüne toplayan başarılı şarkıcı Haluk Levent listede 3.sırada yer alıyor. Kurduğu AHBAB isimli dernekle birçok alanda yardımlarda bulunan Haluk Levent 33.827 kez haber yapıldı ve bu haberler 41.069.516 kez okundu.


Mehmet Ali Erbil Yedinci Sırada


Bu yıl gündeme bomba gibi düşen taciz iddialarıyla ismini duyduğumuz Mehmet Ali Erbil 24 bin haberde kalarak listede yedinci sırasında yer alıyor. Son dönemlerde kariyerinin zirvesine çıkan ünlü oyuncu Hande Erçel ise Mehmet Ali Erbil’in arkasında sekizinci olarak yer almakta.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış