MasterChef'te resmen rezil oldu! Şefler Yerden Yere vurdu! Yaptığı yemeğe yazık oldu

25 Aralık 2021 09:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:17

Milyonların severek izlediği MasterChef programında olay! Tv8 ekranlarının sevilen yarışması MasterChef’te daha önce görülmemiş, izleyicileri şaşkına uğratacak bir olay yaşandı. Olayın akabinde pek çok kişi “Milyonların önünde rezil oldu” şeklinde ifadeler kullandı. İşte o olayın detayları…

MasterChef'te resmen rezil oldu! Şefler Yerden Yere vurdu! Yaptığı yemeğe yazık oldu

“Değerlendirmeye dahi almayacağım.”


Reytinglerde iyi bir sıralamada olan MasterChef’te her geçen bölüm daha heyecanlı ve merak dolu geçiyor. Milyonları ekrana kitlemeyi başaran programda yaşanan olay çok konuşuldu. Son bölümde şefler yarışmacılardan deniz ürünleri temalı bir tabak yapmalarını istediler. Karşı karşıya olan mavi ve kırmızı takım, büyük bir mücadele verdiler. Mücadele sonunda skandal bir olay yaşandı. Kırmızı takımın yaptığı tabak değerlendirmeye dahi alınmadı. Kırmızı takımdan Sergen, yaptığı bir hamle sebebiyle Mehmet Şef tabağı değerlendirmeyeceğini ifade etti. Haftanın başında yalnızca üç kişi olan kırmızı takım, dezavantajlı bir konumdaydı. Ancak bu hamle, avantaj yüzünü görmemeye sebep verdi. Mehmet Şef, ağır konuşarak tabağı değerlendirmeyeceğini ifade ederek böyle bir hatanın nasıl olabileceği konusunda sert çıkıştı.


MasterChef’te Büyük Talihsizlik


MasterChef yarışmasının son bölümünde kırmızı takımdan Sergen, tabağın üzerinde bulunan kasnağı çıkarmadan sunum yaptı. Bunun üzerine şeflerden Mehmet Şef ve Soner Şef, sert tepkiler verdi. Tabağı olması gerektiği gibi çıkaramayan ve eksik sunum yapan Sergen, şeflerden özür diledi. Yetişemediğini ve son dakika başka bir işe koşması gerektiğini ifade etmesine rağmen şefler oldukça gerildi. Bunun üzerine Somer Şef bu olayı bir talihsizlik olarak nitelendirdiğini dile getirdi. Son bölümde bunların yaşanmasının ardından potadaki isimler belli oldu. Mert, Hasan ve Burcu potadaki isimler olarak yer aldı. Sergen, dokunulmazlığı almasının yanında son altıya kalan isimlerden biri oldu.


MasterChef Porgramının Jürileri Kimlerdir?


Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna MasterChef ile birlikte anılan isimlerdir. Jürilik görevlerini başarıyla yapan ve izleyiciler tarafından oldukça sevilen jürilerin, yarışmanın başarılı bir şekilde ilerlemesinde büyük katkıları bulunmaktadır. Köklü bir mutfak geçmişine sahip olmalarının yanı sıra oldukça başarılı bir şeflik kariyerleri de bulunmaktadır.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış