Alişan Kıskançlık Krizine Girdi! Eşi Sırt Dekolteli Pozlar Verip Nefesleri Kesti! Eda Ece Bile Bu Kadar Beğenilmedi

25 Aralık 2021 11:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:17

Son zamanlarda ismine aşina olduğumuz ve sıklıkla konuşulan Alişan’ın eşi Buse Varol, yaptığı paylaşımla nefesleri kesti. Birçok kişi, Varol’un paylaşımına şaşkınlıkla tepki gösterse de paylaşım kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından beğenildi. Kıskançlığıyla bilinen Alişan’ın paylaşımla ilgili tepkisinin ne olacağı merak ediliyor. Alişan’dan henüz bir atak yok!

Alişan Kıskançlık Krizine Girdi! Eşi Sırt Dekolteli Pozlar Verip Nefesleri Kesti! Eda Ece Bile Bu Kadar Beğenilmedi

Buse Varol’dan Şok Paylaşım!


Yakın zamanda Fox Tv’de bir dizide yer alacağı iddia edilen Buse Varol, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla herkesi büyüledi. Sosyal medya hesabında sık sık paylaşım yapan Varol, yaptığı son paylaşımla görenleri büyüledi. Tarzını kökten yenilemesinin üzerine sosyal medyayı da daha geniş kullanan Varol’dan büyüleyici paylaşım…


Geçtiğimiz günlerde Alişan ve Buse Varol çifti hakkında boşanma iddiası ortaya atılmıştı. Bunun üzerine Varol, canlı yayın bağlantısıyla bu iddianın yalan olduğunu, eşiyle ilgili paylaşım yapmamasının nedeninin eltisi için olduğunu belirtti. Şimdi ise derin sırt dekolteli paylaşım yapan Varol, görenlerin nefesini kesti. Her yaptığı paylaşımla büyük ses getiren Buse Varol, kısa süre içerisinde binlerce beğeni aldı.


110 Bin Beğeni Geldi


Buse Varol’un yaptığı derin sırt dekolteli paylaşıma kısa süre içerisinde 110 bin beğeniden fazlası geldi. Durum böyle olunca Varol’un eşi Alişan’dan bir yorum gelip gelmeyeceği merak konusu oldu. Alişan’ın kıskanç bir eş olduğu neredeyse herkes tarafından biliniyor. Ünlü ismin bu konuda bir açıklama yapıp yapmayacağı merak ediliyor. Henüz bir yorum atmayan Alişan’ın konuyla ilişkin tepkisi bekleniyor.


Buse Varol Kimdir?


Buse Varol, 25 Mart 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. 2012 Miss Turkey Güzellik Yarışması’nda yer almasının ardından bir süre modellik yaptı. Akabinde Tozlu Yollar, Sevda Kuşun Kanadında, Arka Sokaklar, Şehrin Melekleri, Kış Güneşi gibi birçok yapımda yer alarak isminden sıklıkla söz ettirdi. Payitaht: Abdülhamid, Dostlar Mahallesi dizileri de Buse Varol’un yer aldığı dizilerden bazılarıdır. Aynı dizide yer alarak tanışmasının ardından 2018 yılında Alişan ile evlendi. Buse Varol’un bu evlilikten bir çocuğu bulunmaktadır.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış