Sunucu Seda Akgül'den Şok Eden Yorum! 'Türk Halkı Kazıklanmaya Mahkum Ve Muhtaçdır' Sözleri Olay Yarattı!

26 Aralık 2021 10:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:17

Birçok programda sunuculuk yapan Seda Akgül en son Kısmetse Olur programında sunuculuk yapmıştı. Ayrıca haber spikerliği de yapan ünlü isim, sabah programlarıyla da sevilen sunucular arasında olmayı başarmıştı Seda Akgül'ün en son yaptığı bir açıklamayla olay yaratan sözler gündemden düşmedi.

Sunucu Seda Akgül'den Şok Eden Yorum! 'Türk Halkı Kazıklanmaya Mahkum Ve Muhtaçdır' Sözleri Olay Yarattı!

Birçok programda sunuculuk yapan Seda Akgül en son Kısmetse Olur programında sunuculuk yapmıştı. Ayrıca haber spikerliği de yapan ünlü isim, sabah programlarıyla da sevilen sunucular arasında olmayı başaran isimlerdendir. 50 yaşında olan güzel sunucu aslında edebiyat mezunudur. Daha sonra İsveç Üniversitesinde Avrupa Birliği Gazeteciliği okumuştur. Oldukça donanımlı olan Seda Akgül, ilk olarak TRT1 kanalında spikerlik yapmaya başlamış seyirci tarafından övgüyle karşılanmıştır. Acun Ilıcalı'nın Seda Akgül'e yaptığı bir teklifle sabah programı olan Erken Baskı'da yer almış, bu programla adeta yıldızı parlamıştır. Bazen sert çıkışlarıyla bilinen güzel sunucu bu kez sosyal medya üzerinden yaptığı bir açıklamayla gözleri üzerine çevirdi. 

Sabah Programları Sunmuştu

TV8 programlarının ardından önü açılan sunucu, Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur programında sunuculuk yapmaya başladı. Oldukça beğeni kazanan ünlü sunucu, izlenme rekorları kıran programla adından çok kez söz ettirmeyi başarmıştır. Kariyerindeki başarısı dışında aşk yaşamıyla da adından söz ettiren sunucu bir evlilik yapmıştı. Çok sürmeyen evlilikte anlaşmazlık nedeniyle boşanma kararı almıştı. Şimdilerde ise aşk yaşadığı bir isim bilinmemektedir. 

Avram Habib İle Evliydi

 Avram Habib ile hayatını 2016 yılında hayatını birleştiren Seda Akgül, çok geçmeden aynı sene içerisinde boşanma kararı aldı. Bu duruma üzülen hayranlarına sosyal medyadan bir açıklama yaparak evliliğin neden bittiği hakkında bir konuşma yapmıştı. Bu konuşma üzerine Seda Akgül'ün eşinden ihanet nedeniyle boşandığı haberleri ortaya çıkmıştı. Kimseye öz saygınızdan taviz vermeyin ve sizi aşağı çekmesine izin vermeyin sözleriyle olay yaratmıştı. Seda Akgül olaylı biten evliliğinden bu yana başka bir ilişkisi duyulmazken kendini kariyerine odakladığı düşünülmüştü. 

Tepki Gösterdi!

Sosyal medya adresini oldukça aktif şekilde kullanan Seda Akgül yaptığı bir paylaşımla olay yarattı. Özellikle bazı sözleri  dikkatleri üzerine çekerken neden böyle bir açıklama yaptığı da merak konusu oldu. Uzun uzun çektiği videoda yaşadıklarını anlatan Seda Akgül herkesi şaşırttı. Bir takipçisinin Türk halkı kazıklanmaya mahkumdur ve muhtaçtır sözlerine karşı tepkisini dile getirdi. Sponsor olan bazı firmaların reklamlarını yapan sunucuya gelen bu tür mesajlar hakkında açıklama yapma gereği hissederek ateş püskürdü. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış