Yargı dizisi Ceylin Öyle Pozlar Verdi ki Sosyal Medya Yıkıldı! Hande Erçel ve Demet Özdemir Havlu Atmak Zorunda Kaldı

25 Aralık 2021 23:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:17

Yargı dizisinin Pınar Deniz resmen tüm herkesi solladı! Sosyal medyayı sarsıp geçen Pınar Deniz'in önünde ne Hande Erçel kaldı ne Demet Özdemir!

Yargı dizisi Ceylin Öyle Pozlar Verdi ki Sosyal Medya Yıkıldı! Hande Erçel ve Demet Özdemir Havlu Atmak Zorunda Kaldı

Yargı dizisinin sevilen karakterlerinden Ceylin’i canlandıran Pınar Deniz, başarısıyla tüm rakiplerini adeta solladı. Son zamanlarda özellikle Demet Özdemir, Hande Erçel gibi isimlerden sıklıkla söz edilse de Pınar Deniz tüm rakiplerini sollayarak gündeme oturdu. Hem güzelliği hem de yeteneği ile herkesi kendine hayran bıraktırıyor. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarda verdiği pozlara binlerce beğeni geldi. İşte Yargı dizisinin Ceylin’inden büyüleyici pozlar…

Tüm Rakiplerini Ezdi Geçti!


Yargı dizisinde Ceylin karakteriyle bildiğimiz Pınar Deniz, güzelliği ile sosyal medya hesabı üzerinden görenleri büyülemeye devam ediyor. Paylaşımlarına verdiği pozlar gündeme bomba gibi düştü! Pozlarının yanı sıra oyunculuk yeteneğiyle de büyük bir başarı kazanan Pınar Deniz, tüm rakip aktristlerini ezdi geçti. Son zamanlarda reytinglerde mükemmel bir başarı elde eden Yargı dizisi, oyuncuların başarısı ve muhteşem senaryosuyla gündeme geliyor. Oyunculardan Pınar Deniz, dizinin her sahnesinde mükemmel oyunculuğunu sergileyerek milyonların alkışlarını topluyor. Yeteneğinin yanında var olan güzelliği de birçok markanın kendisiyle anlaşma yapmaya çalışmasına sebep vermektedir. Ekranlar karşısındaki doğallığı ise yine pek çok yapımcının gözlerinin üzerinde olmasına sebep oluyor. Şimdilik Yargı dizisinde oynayan Pınar Deniz’in daha sonrası için hangi yapımlarda yer alacağı merak konusu.


Pınar Deniz Kimdir?


Pınar Deniz, 4 Kasım 1993 doğumlu Türk oyuncudur. Arap ve Mardin kökenli bir ailenin çocuğu olarak Adana’da doğdu. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde görmüştür. Her ne kadar oyunculuk üzerine bir bölüm bitirmemiş olsa da yeteneği sayesinde önemli yerlere gelmeyi başardı. İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında yaşadı. O zamanlar Sil Baştan isimli oldukça fazla ses getiren dizide Evrim karakterine hayat verdi. Akabinde Murat Dalkılıç’ın bir şarkısının klipinde yer alarak adından bahsettirmeyi başardı. Bu klip serüveninin ardından çeşitli yapımlarda yer aldı. Vatanım Sensin, Bir Deli Rüzgar, Aşk 101 gibi yapımlarda yer alan Pınar Deniz, günümüzde Yargı dizisinde başrol olarak yer alıyor. Doğallığı ve yeteneği sayesinde başarısına başarı katmaya devam ediyor.

Etiketler

Yaşam  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış