Yemekteyiz'de Artık Ünlüler Yarışacak! Yeni Konsepte Geçen Yemekteyiz Şimdiden Ünlü Yarışmacıları Belirledi! Fahriye Evcen De Aralarında!

27 Aralık 2021 10:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:16

Yemekteyiz yarışması hakkında öğrenilen bilgilere göre yeni konsepte geçileceği ortaya çıktı. Ünlü isimlerin kıyasıya yemek yapacağı yarışma resmen şenlendi. Yarışmaya kimlerin katılacağı ise herkes tarafından merak konusu oldu. İşte Yemekteyiz Ünlüler hakkında tüm detaylar haberimizde!

Yemekteyiz'de Artık Ünlüler Yarışacak! Yeni Konsepte Geçen Yemekteyiz Şimdiden Ünlü Yarışmacıları Belirledi! Fahriye Evcen De Aralarında!

Ekranların en sevilen yemek programlarından biri olan Zuhal Topal'la Yemekteyiz merakla izlenen yarışma programlarından biridir. En iyi yemekleri hazırlamak, ne güzel masayı kurmak yarışmaya katılanların hedefidir. Yemeklerin yanı sıra misafir ağırlama ve güler yüzlülük gibi konularda da iyi olunması beklentiler arasındadır. Yarışmacıların birbirlerine puan vermeleri ise Yemekteyiz yarışmasını zorlaştıran unsulardan biridir. Hafta sonunda en çok oyu toplayan yarışmacı, büyük ödülün sahibi olmaktadır. Geçtiğimiz günlerde Zuhal Topal'la Yemekteyiz programında yeni bir konsepte geçileceği haberleri ortaya çıktı. Ünlü isimlerin yemek yaparak yarışacağı program şimdiden herkesi heyecanlandırdı. 

Yemekteyiz Ünlüler Bomba Gibi Geliyor! 

Bu zamana kadar sadece içimizden olan vatandaşların katıldığı yarışma  Zuhal Topal'la Yemekteyiz, yepyeni bir konsept ile bomba gibi geliyor. Alınan haberlere göre bir süre için yarışmada ünlü isimlerin yer alması bekleniyor. Tüm hünerlerini sergileyecek olan tanınan yarışmacıların performansları şimdiden merak konusu oldu. Özellikle zaman zaman gerilen yarışmacıların, öfkeli diyaloglar içerisine girdiği görülüyordu. Aynı şekilde ünlülerin de tartışmaya girip girmeyeceği, yemekleri nasıl yapacakları herkesi heyecanlandırdı. Öte yandan yarışmaya gelecek isimler ve ne zaman yeni konsepte geçileceği ise merak edilen unsurlar arasında yer aldı.

Ödül Tutarı Değişti Mi?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'e ocak ayıdan sonra ünlü isimlerin gelmesi bekleniyor. Özellikle sevilen ünlülerin katılacağı yarışmada yine her zaman ki olduğu gibi en güzel masalar kurulacak ve en güzel yemekler yapılacak. Aralarından en iyisi birinci olarak seçilecek.  Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışması yine eskisi gibi gibi aynı saat ve tarihinde yayında olacak. 5 ünlü yarışmacının gelecek olduğu programda resmen yıldız geçidi yaşanacak. Ödül tutarında ise değişiklik yapılıp yapılmayacağı konusunda henüz bir bilgi verilmemiştir. 

Hangi Ünlüler Olacak?

Şuanda Yemekteyiz Ünlüler yarışmasına teklif giden isimlerden birinin ünlü oyuncu Fahriye Evcen olduğu bilinirken henüz katılacak olan ünlü isimler netleşmedi. Kısa zaman içerisinde netlik kazanması beklenen yarışmacıların çok yakında açıklanması beklenmekledir. Ocak ayından sonra Yemekteyiz Ünlüler olarak devam edecek olan program yeni formatı ile merakla beklenmektedir. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış