Mehmet Şef'in Kızı Kar Pozlarıyla Dudak Isırttı! Babasına Benzeyen Sude Doğal Güzelliğiyle Yaktı Geçti!

27 Aralık 2021 14:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:16

MasterChef yarışma jürisi Mehmet Yalçınkaya'nın kızı Sude Yalçınkaya kar pozlarıyla çok beğenildi. Sade ve doğal güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken güzel isim aynı babasına benzetildi. İşte Mehmet Yalçınkaya'nın kızı Sude'nin çok konuşulan o pozları!

Mehmet Şef'in Kızı Kar Pozlarıyla Dudak Isırttı! Babasına Benzeyen Sude Doğal Güzelliğiyle Yaktı Geçti!

TV8 kanalında yayın yapan ve en donanımlı aşçıların yarıştığı MasterChef yarışması büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Yarışma jürileri arasında ise son dönemde gündemden düşmeyen isim Mehmet Yalçınkaya yer alıyor. Yarışmadaki bazen agresif tavırlarından dolayı eleştiri alsa da izleyenler tarafından çok seviliyor. jürilik konusunda katı kuralları olan Mehmet Yalçınkaya başarısının da ideallerine bağlı olmasından kaynaklandığı düşünülüyor. Mehmet Şef artık tanınan bir isim olmasından dolayı ailesi de merak konusu olmuştu. Özellikle sosyal medya üzerinde aktif olan Sude Yalçınkaya tüm gözleri üzerine çevirmeyi başarmaktadır. Her geçen gün ününe ün katan duru güzel bu kez kar pozlarıyla ortalığı salladı. 

Baba Kız Vakit Geçirmeyi Seviyorlar

Mehmet şef daha önce kızıyla beraber mutfakta vakit geçirmeyi sevdiğinden bahsetmişti. İzleyenler de babasından yemek yapma hakkında güzel bilgilere sahip olabilir yorumlarında bulunmuşlardı. Hatta birlikte vakit geçirmeyi seven baba kız aynı reklamda bile yer almışlardı. Mehmet Yalçınkaya sert tavırları ile tanınsa da Sude Yalçınkaya babasını pamuk kalpli bir insan olarak yorumlamıştı. 

Babası Kadar O Da Ünlü!

Mehmet Şef'in kızı Sude Yalçınkaya da en az babası kadar ünlü. Özellikle sosyal mecralarda sürekli paylaşımda bulunan Sude günde güne tanınan kişiler haline gelmeyi başarıyor. Öne çıkmayı seven güzel isim paylaşımlarıyla da sık sık gündemde oluyor. İnstagram sayfasında binlerce beğeni toplayan Sude'nin adına açılmış hayran sayfaları dahi bulunmakta. Bu kadar ün kazanan Mehmet Şef'in kızı babasını da geçecek gibi görünüyor.

Pozları Çok Beğenildi! 

Görünüşüyle babasına çok benzetilen Sude bu kez gündeme kar pozlarıyla geldi. Daha önce de bikinili pozları ile beğeni toplayan ve binlerce takipçi kazanan Sude Yalçınkaya ünlü olma basamaklarını hızla tırmanıyor. Ayrıca bir Youtube kanalı olan güzel isim babasıyla birlikte videolar yayınlayarak takipçilerinin beğenisine sunuyor. Son paylaşımıyla da oldukça konuşulan Sude Bolu'da bulunduğu bir mekanda pozlar verdi. En çok yapılan yorum  ise ayıp baban görmesin bu pozları oldu. İşte Suda Yalçınkaya'nın deri pantolonuyla verdiği bazı pozlar! 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış