28 Aralık 2021 19:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:15

Ünlü Oyuncu Burcu Özberk Yeni Aşkı İle Kameralara Yakalandı! Ünlü Oyuncunun Yeni Aşkı Bakın Kim Çıktı

Ünlü Oyuncu Burcu Özberk Yeni Aşkı İle Kameralara Yakalandı! Ünlü Oyuncunun Yeni Aşkı Bakın Kim Çıktı

Aşk Mantık İntikam dizisi ile tanınan ünlü ve yetenekli genç oyuncu Burcu Özberk yeni aşkı ile kameralara yakalandı! Yanında görüntülen yeni aşkı ise görenleri resmen şoka uğrattı!

Bugüne kadar oynadığı pek çok dizide adından söz ettiren ünlü ve güzel oyuncu Burcu Özberk en son başrolde oynadığı Aşk Mantık İntikam dizisinin diğer başrolü İlhan Şen ile aşk yaşamaya başladı. Bu aşk iddiası gündeme düştüğü sırada büyük bir şaşkınlık yarattı. Haberlerin çıktığı ilk zamanlarda ikili bu durumu yalanlamıştı ancak en son ikili yedikleri bir yemeğin sonunda birlikte görüntülendi. Yakın zamanda alınan bu görüntü ile çift birlikteliklerini saklamamış oldu. Peki bu başarılı ve iki genç yetenek kimdir?


Burcu Özberk Kimdir?

Kumral güzeli Burcu Özberk dünyaya gözlerini 12 Aralık 1989 yılında Eskişehir’de açmıştır. Ünlü oyuncu 1,62 m boyunda ve 53 kilodur. Burcu Özberk 12 Aralık doğumlu olması sebebiyle Yay burcudur.  Burcu Özberk üniversite eğitimini Ankara Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde almıştır. Yani Burcu Özberk tiyatro kökenli oyuncular arasındadır. Üniversite eğitimi aldığı sırada ilk ekran deneyimini yaşadı. 2013 yılının popüler dizisi Muhteşem Yüzyıl dizisinde Huricihan Sultan olarak oyunculuğa başladı. Burcu Özberk’in kariyerinde en önemli rolü Güneşin Kızları dizisinde oynadığı roldür. Ünlü oyuncu bugünlerde Aşk Mantık İntikam dizisinde Esra karakterini canlandırmaktadır. 


İlhan Şen Kimdir?

Yakışıklı oyuncu ilhan Şen 19 Aralık 1987 yılında Bulgaristan’da doğmuştur. Aslen Türk olan oyuncu ve ailesi İlhan Şen henüz 2 yaşındayken İstanbul’a göç etmiştir. İlhan Şen üniversiteye kadar eğitimini İstanbul’da tamamlamış ardından üniversiteyi de yine İstanbul’da Yıldız Teknik Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Ancak İlhan Şen oyunculuk kökenli değildir, lisans eğitimini İnşaat Mühendisliği üzerine almıştır. İlhan Şen 2008 yılında Türkiye’nin en iyi modeli yarışmasında finalist olmayı başarmış ancak 2009 yılında en iyi mayo modeli seçilebilmiştir. Bu başarısının ardından Bulgaristan’da düzenlenen modellik yarışmasında Türkiye’yi temsil etmiştir. Bu yarışmada ise Avrupa’nın en iyi modeli seçildi. Modellik kariyeri devam ederken oyunculuk eğitimi almaya başladı ve ilk defa Şahin Tepesi dizisinde rol alarak oyunculuk kariyerine başlamış oldu. Ünlü oyuncu son olarak Aşk Mantık İntikam dizisinde Ozan karakterini canlandırmaktadır.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat