Müge Anlı'nın İlk Program Resimleri Paylaşıldı! Facebook Ve İnstagram Beğeni Butonları İçine Çöktü! Yıllar Hiç Mi...

29 Aralık 2021 10:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:15

Sevilen sunucu Müge Anlı'nın programının daha ilk çıktığı dönemlerde çekilen bazı fotoğrafları ortaya çıktı. Görenler gözlerine inanamadı. Sosyal medya da o kadar beğeni aldı ki resmen butonlar çöktü. İşte Müge Anlı'nın seneler öncesine ait fotoğrafları!

Müge Anlı'nın İlk Program Resimleri Paylaşıldı! Facebook Ve İnstagram Beğeni Butonları İçine Çöktü! Yıllar Hiç Mi...

TV dünyasında en tanınan isimlerden biri olan Müge Anlı ilk olarak hayatına magazin sunucusu olarak başladı. Kanal 6'da yayın yapan Top Secret Müge Anlı'nın sunumuyla oldukça ilgi gördü. Daha sonra tekliflerin ardı arkası kesilmezken ünlü sunucu Kanal D ile anlaşarak Dobra Dobra programının sunucu olmayı kabul etti. Kanal D kanalında şöhrete kavuşan güzel sunucu yine magazin türünde olan bir yapımda sunuculuğa devam ediyordu. O dönemler kıvırcık saçları ve göğüs dekoltesi ile dikkat çeken sunucu oldukça beğenildi. 

Daha Önce Magazin Sunucusuydu!

Daha önce magazin sunuculuğu yapan Müge Anlı uzun bir dönem önce Kanal 6'da çalışmış daha sonra Kanal D'ye geçerek resmen şöhret olmuştur. Magazin sunuculuğunda da oldukça beğeni toplayan Müge Anlı tarzıyla mankenlere taş çıkarmıştır. O dönemler bu kadar meşhur olmayan Müge Anlı Dobra Dobra programından sonra tanınamaya başlanmıştır. En çok izlenen kanallardan birine geçmiş olması ünlü sunucunun kariyeri yolunda attığı ilk adımlardan biri olmuştur. Bu sayede yüzünü izleyiciye göstererek şuan en çok tanının sunucular arasında yer almayı başarmıştır. 

Programı Sinan Çetin'den Esinlenildi! 

Magazin sunuculuğundan sonra ATV kanalından teklif alan Müge Anlı, kendisine ait bir isimle yeni gündüz kuşağı programını sunmaya başladı. 2008 senesinden bu zamana kadar hala ilk günkü kadar izlenen Müge Anlı ile Tatlı Sert daha önce sunucu olan Sinan Çetin'in Film gibi tartışma programından esinlenerek izleyenlere sunulmuştur. Aranan kayıpların peşine düşen, çözülmemiş cinayet dosyalarını tekrar gündeme getiren Müge Anlı seyircilerinin de desteği ile bir çok olaya ışık tutmuştur. Ekranların tartışmasız en sevilen sunucuların olan Müge Anlı geçtiğimiz aylarda iki adet altın kelebek ödülünün de sahibi olmuştur. 

İlk Programından Kareler Yayınlandı!

Sosyal medya üzerinden Müge Anlı'nın 12 senedir devam ettiği program Müge Anlı ve Tatlı Sert'ten il kareler ortaya çıktı. Müge Anlıyı görenler şaşkına döndü. Onca zaman geçmesine rağmen güzelliğini katlayarak çoğaltan sunucu hayranlarından o kadar beğeni aldı ki resmen beğeni butonları çöktü. İşte o kareler! 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış