Müge Anlı Seyirciler Şok Geçirdi! Canlı Yayında Gelin Kaynana Birbirine Girdi! RTÜK Bile Bu İşin İçinden Çıkamayabilir

29 Aralık 2021 11:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:15

Müge Anlı programında yine şok eden olay! Canlı yayın devam ederken gelin ve kaynana resmen birbirine girdi. İzleyenler şok geçirdi.

Müge Anlı Seyirciler Şok Geçirdi! Canlı Yayında Gelin Kaynana Birbirine Girdi! RTÜK Bile Bu İşin İçinden Çıkamayabilir

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı Türkiye’nin gündeminde yer alamya devam ediyor. Programda yaşanan son olaylar da “Ne hayatlar var” dedirten cinsten.


Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Seyhan Kaya ve kızı Irmak Naz Kaya ile birlikte çarpıcı bir iddia ile Türkiye’nin gündemine oturdu. Kaya, albay emeklisi olan eşi Mustafa Kaya’dan 2,5 yıldır haber alamadığını öne sürdü. Kaya’nın en dikkat çeken iddiası ise eşi Mustafa Kaya’nın görümcesi tarafından kaçırılmasını söylemesi oldu. 


Eşinin Kaçırıldığını Öne Sürdü


Seyhan Kaya’nın iddiasına göre; eşi Mustafa Kaya, üvey kızı ve görümcesi tarafından kaçırıldı. Kaya’nın iddiaları bu kadarla da bitmiyor. Eşinin kendisine boşanma davası açtığını avukattan öğrendiğini belirten Seyhan Kaya, ayrıca eşinin akıl sağlığının yerinde olmadığını öne sürdü. Kaya, eşinin ilk evliliğinden olan kızı ve görümcesi tarafından kaçırıldığını öne sürdü.


Eşini, üvey kızı ve görümcesinin kaçırdığını iddia eden kadın, eşinin çocuklarıyla bile görüştürülmediğini bildirdi.


Eşini Ölü Ya Da Diri Geri İstiyor


Seyhan Kaya’nn iddiasına göre;  Seyhan Kaya, eşinin kendisine boşanma davası açması sonrasında eşi Mustafa Kaya’yı aradı. Mustafa Kaya, “Beni zorladılar” ifadesini kullandı. Eşinin kaçırıldığını sık sık dile getiren Seyhan Kaya, eşini ölü ya da diri olarak istediğini söyledi.


‘Çocuklarım Ve Eşim Beni Aramasın’


Seyhan Kaya’nın en çarpıcı iddiası ise beyin kanaması geçirmesinin ardından demans hastası olan eşi Mustafa Kaya’nın görümcesi tarafından maddi olarak kullanıldığını söylemesi oldu. 70 yaşındaki albay emeklisi Mustafa Kaya’yaise Müge Anlı’nın ekibi ulaştı. Ancak Mustafa Kaya iddiaları reddetti. Kaya, "Eşimi artık istemiyorum, boşanacağım. Benimle sürekli konuşma bozukluğum yüzünden dalga geçerdi. Dalga geçmesi yetmez birde vururdu. Çocuklarım ve eşim artık beni aramasın. Ben mutluyum"  şeklinde konuştu.


Aldatma İddiası Stüdyoyu Karıştırdı


Yayına bağlanan komşu ise Seyhan Kaya’nın Mustafa Kaya’yı aldattığını ve albay emeklisi adama işkence yaptığını öne sürdü. Seyhan Kaya ise iddiaları reddetti. Kaya, canlı yayında hem komşusuna hem de görümcesine bağırdı.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış