BİM 31 Aralık Kataloğu Yayınlandı! Yıl Bitmeden Bu Fırsatları Sakın Kaçırmayın

29 Aralık 2021 21:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:15

2022 yılına çok az bir zaman kala market zincilerinden peş peşe indirim haberleri gelmeye devam ediyor. Aralık ayında dolar ve euro kurlarında yaşanan düşüşlerin ardından fiyatlarında indirime gittiğini açıklayan BİM, bu kez de yıl sonu kataloğunu yayınladı. Birçok müşterisi tarafından beklenen 31 Aralık Yıl Sonu Kataloğu’nda birbirinden özel kampanyalar bulunuyor.

BİM 31 Aralık Kataloğu Yayınlandı! Yıl Bitmeden Bu Fırsatları Sakın Kaçırmayın

BİM'in bu hafta cuma günü için hazırlanmış olan aktüel ürünleri raflarda yerini aldı. BİM'de bu hafta için hazırlanan aktüel ürünler kataloğunda atıştırmalık ve temel gıda ürünleri yer alıyor. Her hafta hem Salı hem de Cuma günleri için hazırlanan BİM aktüel ürünler kataloğunda bu hafta bakliyat, kahvaltılıklar, içecekler, dondurulmuş gıdalar ve atıştırmalık ürünler yer alıyor. Peki BİM'e bu hafta başka neler var? İşte BİM 31 Aralık 2021 aktüel ürünler kataloğu.


31 Aralık 2021 tarihinden itibaren geçerli olacak olan katologda neler bulunuyor? İndirimler ne kadar sürecek? Hepsi ve daha fazlası haberimizin detaylarında...


BİM’in Kataloğunda Hangi Ürünler Bulunuyor?


Yeni yıl yaklaşırken hemen hemen herkes marketlerin yılbaşı paketlerini ve yılbaşı kampanyalarına gözü dikmiş durumda. BİM bu yıl da bir yıl sonu katoloğu yayınladı. Katalogda birçok farklı ürüne özel indirimler dikkat çekti. Özellikle Kaanlar Peynir Beyaz Çiftlik, Cheesecolata Çikolatalı Pastörize Taze Peynir, Gürsoy Kavrulmuş Fındık İçi ve Pınar Organik Dana Burger gibi gıda ürünlerinde yapılan ciddi orandaki indirimler de tüketicinin yüzünü güldürdü.


Hangi Ürünlerin Fiyatları Düştü?


BİM 31 Aralık Yıl Sonu Kataloğunda en çok merak edilen konuların başında da ürünlerin hngi fiyata satılacağı geliyor. Her hafta Salı ve Cuma günleri indirimli fiyatlarını açıklayan Bim bu kez de yılbaşına özel indirimlerini açıkladı. Bim’in aktüel kataloğunda bu hafta da bakliyat, kahvaltılıklar, içecekler, dondurulmuş gıdalar ve atıştırmalıklarda dikkat çeken indirimler söz konusu.


Öte yandan BİM’in kullanıcıları için ulaşıma açtığı BİM Market uygulaması üzerinden hangi ürünlerde indirim yapılacağına herkes ulaşabiliyor. Bunun için yapılması gereken tek şey İOS ya da Android için uyumlu olan BİM Market aplikasyonunu indirmek.

Etiketler

Yaşam  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış