Ebru Polat Yatak Pozu İle Gündem Oldu! Fahriye Evcen Bile Bu Kadar Beğeni Toplamadı

31 Aralık 2021 11:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:14

Al Sana Haber programında yorumculuk yapan Ebru Polat sosyal medya hesabı üzerinden yatak pozunu paylaştı. Polat’n pozu birçok takipçisi tarafından da çokça konuşuldu. Birçok kullanıcı tarafından beğenilen paylaşım sonrası Ebru Polat en çok konuşulan isimler arasında yer aldı.

Ebru Polat Yatak Pozu İle Gündem Oldu! Fahriye Evcen Bile Bu Kadar Beğeni Toplamadı

Arabasıyla gündem olmuştu


Al Sana Haber programında yorumculuk yapan, şarkıcı Ebru Polat’ın son pozu gündem oldu. Birbirinden cesur paylaşımları ile bilinen Ebru Polat, sosyal medyada yaptığı son paylaşım ile yeniden gündem oldu. Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Polat, Al Sana Haber programında yorumcu olarak yer alıyor. Ebru Polat’ın gündem olmasının sebeplerinden biri de son günlerde arabası sebebiyle gerçekleşmişti.
Ebru Polat’ın arabasının 6 milyon Türk lirası değerindeki arabası çokça konuşulmuştu.


Al Sana Haber programında yorumculuğu ile bilinen Ebru Polat’ın yaptığı yorumlar kadar, sosyal medya mecrası Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla da dikkat çekiyor. Güçlü bir sosyal medya hesabına sahip olan Ebru Polat’ın paylaşımları birçok kullanıcı tarafından da ilgi ve merakla karşılaşıyor.


Güzel şarkıcı son olarak yatakta verdiği çıplak poz ile gündeme oturdu. Instagram’da çokça konuşulan bu poz; birçok sosyal medya kullancısında ve magazin dünyasında bomba etkisi yarattı. Birçok insan Ebru Polat’ın cesur pozunu konuştu.


Günlük 40 bin Türk lirası Kazanıyor İddiası


Magazin dünyasının son günlerde en çok konuştuğu isimler arasında yer alan Ebru Polat, sosyal medyada takipçi sayısı ile de dikkat çekiyor. Instagram hesabında yaklaşık iki buçuk milyon takipçi bulunan Ebru Polat’ın bir kozmetik firmasından günlük 40 bin Türk lirası kazandığı da öne sürülüyor.


Al Sana Haber programında yorumculuk yapan Ebru Polat, bir diğer yandan da asıl mesleği olan şarkıcılık işini de sürdürüyor.


Polat, son olarak Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile yeniden Türkiye’nin gündemine oturdu. Yatakta paylaştığı çıplak pozu ile dikkat çeken Ebru Polat, birçok sosyal medya kullancıısı tarafından etkileşim aldı. Polat, paylaşımlarıyla önümüzdeki günlerde daha çok konuşulacağa benziyor.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış