Mahkum Dizinde Türkan Şoray'a Benzetilen Oyuncunun Babası Bakın Kim Çıktı! Meğer Kızından Daha Ünlüymüş!

2 Ocak 2022 14:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:47

FOX TV kanalında yayınlanan Mahkum dizisi reytinglerin genelde üst sıralamasında yer alan Camdaki Kız ve Bir Zamanlar Çukurova dizisini resmen solladı. Ünlenen dizide oyunculardan biri olan Melike İpek Yalova'nın babasının yaptığı iş şaşırttı.

Mahkum Dizinde Türkan Şoray'a Benzetilen Oyuncunun Babası Bakın Kim Çıktı! Meğer Kızından Daha Ünlüymüş!

FOX TV kanalında yer alan yeni dizi Mahkum henüz ekranlara yeni  çıkmasına rağmen reytinglerini yüksek tutmayı başardı. Sosyal mecralarda da trend olan Mahkum dizi en çok izlenilen dizileri dahi solladı. Başrollerinde  Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya, Melike İpek Yalova ve Hayal Köseoğlu'nun bulunduğu ses getiren dizi senaryosu ve oyunculuk performansları ile reyting sıralamalarında üst kısma yerleşmeyi başardı Kore dizisinden uyarlanan dizinin ise kaç sezon olacağı seyirciler tarafından merak konusu oldu. İşte çok sevilen Mahkum dizisi hakkında tüm detaylar! 

Kore Dizisinden Uyarlandı! 

Mahkum dizisi FOX TV kanalında yayınlanan yeni dizidir. Innocent Defendant isimli bir Kore dizisinden uyarlanarak çekilmiştir. Kore versiyonu sadece 18 bölüm olan Mahkum dizisini,n kaç sezon süreceği ise henüz açıklanmamıştır. Kore'nin ünlü dizisi Innocent Defendant, mahsum sanık anlamına gelirken Türkçe diline mahkum olarak uyarlanmıştır. Yönetmeni ise  Volkan Kocatürk'tür. 

Mahkum Dizisinin Konusu Nedir? 

İdeallerine bağlı olan bir savcı Fırat Bulut, hiç ummadığı bir sabah hapiste gözlerini açar. Savcı hafızasını kaybetmiş ve hiçbir şey hatırlamamaktadır. Yargılanma nedeni ise kendisini bile şok etmiştir. Eşi ve kızını öldürme cinayetinden dolayı cezaevine gönderilmiştir. Savcı Fırat Bulut cezaevine girmeden önce tanınan bir ailenin ünlü ikiz kardeşlerinden biri olan Barış Yesari'nin davasını araştırmaktadır. Savcıya komplo kurulmuştur. Peki savcı bu durumu mahkemeye nasıl kanıtlayacak ve kendini temize çıkararak eski yaşamına dönecektir. 

Babası Babası Bakın Kim Çıktı! 

Mahkum dizisinde yer alan Melike İpek Yalova görünümüyle ünlü Yeşilçam yıldızı Türkan Şoray'a benzetildi. Melike İpek Yalova yeni dizisiyle gündeme gelirken babasının ne iş yaptığı da merak edildi. Öğrenilen haberleri herkesi çok şaşırttı. Ünlü oyuncunun babası Yüksel Yalova avukat, akademisyen ve spor yöneticisi olmasının yanı sıra bir işi olduğuyla da şok etti. Yüksel Yalova'nın  eski TBMM Başkanvekili, eski Devlet Bakanı olduğu ortaya çıkınca tüm gündem çalkalandı. Babasını çok seven oyuncu Melike İpek Yalova'nın babasının görüntülerini sosyal medya üzerinden paylaşmasıyla ne iş yaptığı ortaya çıktı. 

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış