Erman Toroğlu Avukat Ezgi Yavuz İle Evlendi! Sosyal Medya Karıştı! Ezgi Yavuz Kaç Yaşında?

2 Ocak 2022 10:18 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:47

Son dakika haberine göre, ünlü futbol yorumcusu ve eski hakem Erman Toroğlu, Ezgi Yavuz ile dünya evine girdi. Erman Toroğlu'nun evliliği konusu sosyal medyada günün en çok konuşulan olayı oldu.

Erman Toroğlu Avukat Ezgi Yavuz İle Evlendi! Sosyal Medya Karıştı! Ezgi Yavuz Kaç Yaşında?

Son dakika haberine göre, eski hakem ve futbol yorumcusu 72 yaşındaki Erman Toroğlu evlendi. Sosyal medyada hızla yayılan bir fotoğraf bu iddianın hızla yayılmasına yol açtı.

Toroğlu'nun evlendiği kişinin Cihangir sokaklarında birlikte yürürken görüntülendiği Ezgi Yavuz olduğu öğrenildi.

CİHANGİR'DE GÖRÜNTÜLENMİŞLERDİ

Geçtiğimiz günlerde yaşanan olayda Toroğlu, fotoğraflarının çekildiğinden habersiz yürürken, elini tuttuğu Ezgi Yavuz'un görüntülendiklerini fark etmesini ardından eski hakemin elini bırakması dikkat çekmişti. Yavuz, Toroğlu'nu hiç tanımıyormuş gibi yolun karşı tarafına geçerek, tek başına yürümeye başlamıştı.

2017 YILINDA EŞİNDEN BOŞANMIŞTI

Toroğlu, lise yıllarında tanıştığı Şükran Toroğlu'ndan 2017 yılında tek celsede anlaşmalı olarak boşanmıştı. Toroğlu’nun boşandığı eşinden iki çocuğu var.

Erman Toroğlu'nun eşi Ezgi Yavuz kimdir? 

Erman Toroğlu, geçen salı günü Barcelona'ya gitti. Barcelona'da TYürk konsolosluğunda evlendi. Toroğlu, 39 yaşındaki  Ezgi Yavuz ile evlendi. Ezgi Yavuz, iş hukukunda uzman bir avukat. İhtilaflı taraflar arasında konuyu mahkemeye taşımamaları için arabulucu avukat olarak da çalışmaktadır. İstanbul Barosuna bağlı olarak avukatlık yapıyor. 39 yaşında. Ezgi Yavuz, iki yıl önce Galatasaray üyesi oldu. Üyelik belgesini rahmetli başkan Mustafa Cengiz verdi.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış