Minecraft Oynayanlar Bu Modlara Bayılacak! İşte En Popüler Minecraft Modları

3 Ocak 2022 09:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:47

Minecraft oyunu hayranları bu habere çok sevinecek! Çünkü bu oyunlar Minecraft oyununu aratmıyor. İşte o oyunlar!

Minecraft Oynayanlar Bu Modlara Bayılacak! İşte En Popüler Minecraft Modları

2011 yılında piyasaya çıkan Minecraft oyunu, basit bir oyun olmamasına rağmen milyonlarca insan tarafından sevilerek oynanmıştır. Bu oyunun, bu kadar fazla sevilmesi oyun şirketlerini harekete geçirmişti. O günden bu güne dek birçok Minecraft oyununa benzer oyunlar geliştirildi. Hiçbiri Minecraft oyununun yerini tutmasa bile bazıları oldukça zevkli ve eğlenceli oldu. Peki bu oyunlar acaba hangileriydi? İşte Minecraft oynayanların bayılacağı en popüler Minecraft modları!


Optifine


Optifine oyununu, Minecraft tutkunlarının severek oynadığı bir oyundur. Ayrıca bu oyunun yüksek özelliklere sahip bir bilgisayara gereksinimi duymaması kullanıcı sayısını bir hayli artırmıştır. Bu nedenle Minecraft indirmek için yeterli bilgisayar donanımına sahip olmayan kişiler, Optifine oyununu bilgisayarlarına indirerek çok rahat şekilde oynayabilirler.


Tamriel


Tamriel oyunu, Optifine oyununu göre biraz daha gelişmiştir ve Minecraft tarzını daha çok andırmaktadır. Oyunun içinde çok sayıda modun bulunması kullanıcılar için bir avantajdır. Tamriel oyununu internet sitelerinde ücretsiz şekilde bulabilirsiniz. Ancak ünlü oyun sitelerinden orijinal halini satın almak da mümkündür.

HWYLA


HWYLA adlı oyun, oldukça basit şekilde hazırlanmıştır. Minecraft oyununa benzemekle birlikte oynaması da basit şekilde kurgulanmıştır. Yaşı ne olursa olsun herkes bu oyunu çok rahat bir şekilde oynayabilir. Mause imleci nereye gösteriyorsa o yerin ne olduğu da oyunda bildiriliyor. Bu nedenle oyunu oynayan kişiler zorluk yaşamadan oyunun her yerini keşfe çıkabilirler. HWYLA oyununa ulaşmak için ve Minecraft keyfini başka türlü yaşamak için oyun sitelerini ziyarete ederek HWYLA oyununu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


Journeymap


Journeymap oyunu binlerce oyun tutkunu tarafından zevkle oynanıyor. Çünkü bu oyun yukarıda sayılan diğer oyunlara göre daha gelişmiş şekilde karşımıza çıkıyor. Oyunun içinde yer alan harita Minecraft haritasında bile yok. Journeymap oyunundaki harita sayesinde bulunduğunuz yerin konumunu dahi oyuna aktarabilirsiniz. Gerçek hayata yakın bir oyun olduğu için bu durum size daha çok zevk verecektir. Journeymap içinde ayrıca pek çok mod bulunmaktadır. Oyunu satın almak için ya da ücretsiz şekilde indirmek için oyun sitelerini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Etiketler

Teknoloji  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış