Müge Anlı'dan Esra Erol' a Dev Transfer! Müge Anlı Bu Habere Çok Kızacak

3 Ocak 2022 15:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:46

Müge anlı’nın programından esra erol’a bir transfer söylentisi ortalığı karıştırdı. peki iddialara doğru mu? müge anlı transfer iddası hakkında ne söyledi?dev transfer hakkında üm merak edilenler ve çok daha fazlası haberimizin detaylarında...

Müge Anlı'dan Esra Erol' a Dev Transfer! Müge Anlı Bu Habere Çok Kızacak

Son Yılların En Çarpıcı İddiası


Gündüz kuşağı programlar hakkında çok çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Gündüz kuşağı programlarının iki önemli ismi olan Müge Anlı ve Esra Erol isimlerinin programları arasında  yaşanacağı iddia edilen transfer ortalığı karıştırdı ve büyük ses getirdi. Peki transfer iddiası ile gündeme gelen kişi kim? Hakkındaki iddialar hakkında ne söyledi? Neden transfer olma gereği duydu?


Müge Anlı ile beraber toplam 14 yıl boyunca programda yer alan anbcak yaşanan küslükler sebnebiyle programa ara veren Arif Verimli’nin Esra Erol programına katılacağı iddiası ortalığı karıştırdı. Peki iddialar doğru mu? Arif Verimli iddialar hakkında bir yorumda bulundu mu?


Arif Verimli Sosyal Medya Üzerinden Duyurdu


Müge Anlı’nın kadrosu içerisinde çok çok önemli bir yerde olan ancak son yıllarda ekranlarda fazla yer almayan Prof. Dr. Arif Verimli’nin sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar da bu iddiaların hiç de boş olmadığını gösterdi. Peki Arif Verimli sosyal medya üzerinden ne paylaştı?


Transfer Gerçekleşirse 2022 Yılının Olayı Olmaya Şimdiden Aday


Gündüz kuşağı programlarının tartışmasız en iyi iki ismi arasında yer alan Esra Erol ve Müge Anlı arasında bir transferin gerçekleşmesi kuşkusuz 2022 yılının ilk günlerinde tüm 2022 yılını etkileyen bir durum olacaktır. Peki Arif Verimli’nin tartışmaları başlatalan paylaşımında ne yazıyordu? Arif Verimli sosyal medya hesabı üzerinden "Yeni işim hayırlı olsun o zaman" paylaşımını yapmasının ardından Verimli’nin Esra Erol’un programına katılacağı iddiaları gündeme geldi. Ancak bu konu hakkında şu ana dek Esra Erol cephesinden herhangi bir açıklama yapılmadı.
Tüm bunlara ek olarak Müge Anlı cephesinden herhangi bir açıklama bulunmuyor. Hem Esra Erol’un hem de Müge Anlı’nın suskunluğu birçok kişi tarafından Arif Verimli’nin Esra Erol’a transferinin kesinleşmesi olarak okundu.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış