Zuhal Topal Da Çıldırdı! Herkese Kusur Bulan Yarışmacıyı Saçından Tutup Atmadığı Kaldı! İzleyenler Oh Olsun Dedi!

4 Ocak 2022 11:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:46

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programını sunan ünlü sunucu sonunda çıldırdı. Her yemeğe kusur bulan yarışmacıya resmen patladı. En sonunda dayanamayan Zuhal Topal öyle bir hareket yaptı ki herkes şok oldu. İşte sunucu Zuhal Topal'ın çıldırdığı o anlar! Haberin tüm detayları sayfamızda yer alıyor!

Zuhal Topal Da Çıldırdı! Herkese Kusur Bulan Yarışmacıyı Saçından Tutup Atmadığı Kaldı! İzleyenler Oh Olsun Dedi!

TV8 Kanalının en sevilen yarışmalarından biri Zuhal Topal'la Yemekteyiz ekranların en heyecan verici yarışma programları arasında yer almaktadır. En nefis yemeklerin yapıldığı yarışma programında, her gün harika yemekler yapılıyor, en şık kıyafetler giyiliyor, en nezih masalar kuruluyor. Haftanın sonunda en yüksek puanları toplayarak birinci olan yarışmacı ise büyük ödülü alarak evine dönüyor. Yarışma programında, puanları yarışmacıların vermesi zaman zaman problemlere neden oluyor. Özellikle bazı yarışmacılar rakibine yüksek puan vermemek için yemeklerde, masada veya başka nedenlerden ötürü kusur bulup puanları kırabiliyor. Buna benzer bir olay daha yaşandı. Yarışmacı sessiz kalsa da sunucu Zuhal Topal masaya yumruğunu vurdu. Anında olaya müdahale eden sunucu haksızlık yapılmasına isyan etti.

Yeni Yarışmacılar Kimler?

Bu hafta yeni yarışmacılar merhaba diyen Zuhal Topal'la Yemekteyiz tüm hızıyla devam TV8 kanalında devam ediyor. Her zaman olduğu gibi heyecanı doruklara çıkaran yarışma, yeni isimlerle yeniden izleyenlerle buluştu. Faruk Eldem, Özlem Karakulak, Uğur Öğüt ve Ovadan Şahin'in yarışmacı olarak katıldığı Zuhal Topal'la Yemekteyiz, izleyenleri ekran karşısına kilitlemeyi başarıyor. 

Zuhal Topal Bile Dayanamadı! 

Bu kez ünlü bir makyöz olan Faruk Eldem en güzel yemeklerini yaparak misafirlerine sunmak için hazırlanıyor. Zengin bir menüsü olan ünlü makyöz, maalesef  yine de yarışmacılarını memnun edemiyor. Yarışan isimlerden biri olan Özlem Karakulak, hazırlanan patatesleri makyajlı bulduğunu söyleyince, kıyamet kopuyor. Ardından Özlem Karakulak Kuşkonmazı  biber sanıp eleştirince Zuhal Topal'dan tepkiler gecikmiyor. Yarışmacının bu tavrı üzerine sonunda dayanamayan ünlü sunucu resmen sinir krizi geçiriyor. Sürekli olumsuz eleştirilere karşı sabrı tükenen Zuhal Topal, elinde bulunan mendili masaya atarak yazıklar olsun diye haykırıyor. Ev sahibi Faruk Eldem ise sakin tavırlı olmasına rağmen evinde yaşanan olumsuz olaylara çok üzülüyor. 

Yarışmacılar Sakinleştirdi! 

Sürekli olumsuz eleştiriler yapılmasına kızan Zuhal Topal tepkisini masadan kalkarak gösteriyor. Uzun zamandır sunuculuk yapan ve bu kadar sinirlenmeyen Zuhal Topal sonunda Yemekteyiz yarışmasında patlama yaşıyor. Zuhal Topal'ın bu sinirli hali ise yarışmacılar tarafından sakinleştiriliyor. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış