Masterchef Pelin Daracık Minicik Elbise Giydi! Danilo Şef Kıskançlıktan Çıldırdı! Aşklar Yalan Oldu

4 Ocak 2022 16:02 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:46

Tv8 ekranlarında yayınlanan ve Tüm Türkiye’yi ekran başına kilitleyen yarışma programı Masterchef Türkiye’de sular durulmuyor. Programdan geçtiğimiz haftalarda elenen Pelin Zaman öyle bir şey yaptı ki herkesin ağzı açık kaldı.

Masterchef Pelin Daracık Minicik Elbise Giydi! Danilo Şef Kıskançlıktan Çıldırdı! Aşklar Yalan Oldu

Gündeme Bomba Gibi Düştü


Tv8 ekranlarınıda yayınlanan ve tüm Türkiye’nin büyük bir ilgi ile takip ettiği Mastechef Türkiye yarışmasının eski yarışmacılarından Pelin Zaman’ın magazin dünyasının gündemine oturdu. Fiziğiyle gündeme gelen Pelin Zaman, minicik elbisesi ile dikkat çekmişti.


Yarışmadan ayrıldıktan sonra sosyal medyadan kendisine gelen soruları yanıtlayan Pelin Zaman, çarpıcı bir soru ile de karşı karşıya kaldı. Zaman’a bir sosyal medya kullanıcısı tarafından Danilo Şefle sevgili olup olmadığı soruldu. Pelin Zaman’ın verdiği yanıt ise birçok sosyal medya kullanıcısının dikkatini çekmişti. Şaşırtmıştı. Zaman, Dnilo şef ile bir dönem sevgili olduğunu doğrularken; Gökhan Akar’la aşk yaşadığını söylemişti.


Peki Pelin Zaman neden gündeme bomba gibi düştü? Aşk iddiaları hakkında ne söyledi? Hangi hareketi ile gündeme oturdu? Hepsi ve Pelin Zaman’a dair merak edilenlerin tamamı sizin için hazırladığımız haberlerin detaylarında yer alıyor.


Sosyal Medya Üzerinden Olumlu Tepkiler


Tv8 ekranlarında yayınlanan ve tüm Türkiye’nin sevgili haline gelen Masterchef Türkiye yarışmasından geçtiğimiz günlerde elenen Pelin Zaman, bu kez de kıyafeti ile gündem oldu. Mini elbisesi ile gündeme bomba gibi düşen Pelin Zaman’ın bu kıyafeti uzunca bir süre konuşulacak gibi görünüyor.
O Ses Türkiye yarışmasına katılan ve burada bir paylaşım yapan Pelin Zaman, adeta nefesleri kesti. Mini siyah bir giyen Masterchef Pelin’e “Ne kadar güzelsin” yorumları sosyal medya üzerinden yapıldı.


Yarışmadan Elenirken Ne Söylemişti?


Ekranların en çok konuşulan ismi olan Pelin Zaman, Tv8 ekranlarında yayınlanan ve tüm Türkiye’nin sevgili haline gelen Masterchef Türkiye yarışmasından elenmesinin ardından bir de konuşma yapmıştı. Konuşmasında herkese tek tek teşekkür eden Pelin Zaman, Masterchef Türkiye yarışmasında çok fazla şey öğrendiğini, zorlu geçen yarışmanın kendisine tahmin ettiğinden çok daha fazlasını kattığını ifade etti.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış