Müge Anlı Vasiyetini Açıkladı Herkes Şok Yaşadı! Acaba Tehdit Mesajımı Alıyor! Herkesin Aklında Soru İşareti Kaldı

5 Ocak 2022 11:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:45

Gündüz kuşağı programlarının en başarılı isimler arasında yer alan Müge Anlı, canlı yayın sırasında vasiyetini açıkladı. Peki milyonların sevgilisi haline gelen Müge Anlı neden vasiyetini açıkladı? Tehdit alıyor mu? Hepsi ve Müge Anlı’ya dair merak ettikleriniz haberimizin detaylarında...

Müge Anlı Vasiyetini Açıkladı Herkes Şok Yaşadı! Acaba Tehdit Mesajımı Alıyor! Herkesin Aklında Soru İşareti Kaldı

Birçok Faili Meçhulü Ortaya Çıkardı


ATV ekranlarında gerçekleştirdiği gündüz kuşağı programıyla milyonların gönlünde taht kuran ve hem çok sevilen hem de çok izlenen Müge Anlı, Türk televizyon tarihine “Tatlı Sert” programıyla damga vurmuş ve herkesin gündemine oturmuştu. Reyting listelerini alt üst eden Müge Anlı ayrıca birçok faili meçhul ve kayıp dosyasını araştırıp çözerek çokça kendinden söz ettirmeyi başarmıştı.


Müge Anlı’nın bir program sırasında vasiyetini açıklaması birçok insanda şaşkınlık yarattı.
Gündüz kuşağı sırasında emekli Albay ile eski eşi ve çocuklarını buluşturmayı başaran Müge Anlı, burada vasiyetini açıkladı. Müge Anlı ayrıca kendisine yıllar önce mezarlıktan yer aldığını ifade etti. Peki Müge Anlı neden vasiyetini açıkladı? Tehdit mesajları mı alıyor? Müge Anlı’ya dair merak ettikleriniz ve çok daha fazlası haberimizin detaylarında yer alıyor.


Müge Anlı Neler Söyledi?


Kendisine bir şey olursa bakımevine gideceğini ifade eden Müge Anlı, kendisine oğlu Efe’nin bakmasını istedi. Her şeyin planlı olması gerektiğini ifade eden Müge Anlı, bunun da bir vasiyet olduğunun altını çizdi. Öte yandan kendisi ölünce dağıtılacak şerbete kadar vasiyetini yazdığını belirten Müge Anlı’nın vasiyetini bir anda canlı yayında açıklaması da pek çok kişi tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Peki Müge Anlı tehdit mesajları alıyor mu? Kendisine yönelik bir tehdit bulunuyor mu?


Müge Anlı ile Tatlı Sert programının canlı yayını sırasında vasiyetini açıklayarak milyonları şarırtan Müge Anlı’nın tehdit aldığına dair herhangi bir açıklama bulunmuyor. Bakalım, Müge Anlı ve Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bundan sonra neler olacak?


Müge Anlı’nın bu açıklamaları sevenlerinin kafasını karıştırdı. Anlı daha önce de ailesi ve torunu ile vakit geçirdiğini ifade etmişti.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış