A101 Aktüel 6 Ocak Kataloğu Yayınlandı! Güncel Ürünler Kataloğunda Ne Ararsan Var

5 Ocak 2022 15:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:45

A-101 5 Ocak Aktüel Ürünler kataloğunu yayınladı. Katalogda birden fazla üründe dikkatlerden kaçmayan indirimler söz konusu. Peki bu indirimler arasında neler yer alıyor? Hangi ürünlerde fırsat kampanyaları daha uzun sürecek?

A101 Aktüel 6 Ocak Kataloğu Yayınlandı! Güncel Ürünler Kataloğunda Ne Ararsan Var

A-101’de İndirimler 6 Ocak’ta Da Devam Ediyor


Türkiye’nin en önemli parakende satış mağazaları arasında yer alan A-101, 2022 yılındaki indirimlerine kaldığı yerden devam ediyor. Pek çok üründe indirimi müşterileri ile buluşturan A-101, 6 Ocak Aktüel ürünler kataloğunu da yayınladı. Güncel fiyat listesini müşterileri ile paylaşan A-101’in listesinde hangi indirimler yer alıyor? Bu indirimlerden kimler faydalanabilir? İndirimler gerçekten de geçerli olacak mı? Tüm bunlar, A-101’e ve A-101’in 6 Ocak’a özel fırsat ve indirimlerine dair tüm merak ettikleriniz haberimizin detaylarında yer alıyor.


A-101’in İndirimler Ne Kadar Sürecek


Birçok insanın alışverişte bir numaralı tercihi konumunda bulunan A-101, özellikle indirimleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Peki bu indirimler ne kadar sürecek? A-101, 6 Ocak tarihinde hangi ürünlerde indirimler sağlamayı planlıyor?


A-101, aktüel ürünler kataloğunu yayınladığı sırada bu indirimlerin bir hafta boyunca geçerli olacağını da ayrıca belirtmekten geri durmuyor. Bir haftanın sonunda ise yeni bir aktüel ürünler kataloğu yayınlanıyor. İşin aslı şu, A-101’de ne indirim ne de fırsat ürünleri asla ve asla bitmiyor.


Peki A-101’in 6 Ocak Güncel ürün fiyatlarında son durum nedir?


A-101’in güncel fiyatlarında ciddi fırsatlar bulunuyor. Özellikle beyaz eşya ve elektronik eşyada ciddi fırsatların söz konusu olduğunu belirtmek gerekir
Mesela arasında indirimli ürünlerden biri SEG 7 Kg çamaşır makinesi. 3 bin 299 Türk lirasına satışa sunulan SEG çamaşır makinesi birçok müşteri tarafından tercih ediliyor. Ayrıca Schafer Vakumlu Süpürge 299 Türk lirasına fiyatıyla müşterilerin ilgisini çeken bir diğer ürün olarak ön plana çıkıyor. Öte yandan  pek çok elektronik eşyada da indirimlerin söz konusu olduğunu belirtmeye ayrıca gerek yoktur.Tecno Spark 6 cep telefonda olduğunu 2 bin 799 Türk lirası üzerinden müşterilerle bululşmayı beklerken Piranha kulaklık ise 99 lira 95 kuruştan raflardaki yerini alıyor.

Etiketler

Yaşam  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış