Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yine Yalan Oldu! Boşuna Beklemeyin Dava Açılıyor

8 Ocak 2022 13:02 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:43

Atv ekranlarında seyirci ile buluştuktan sonra milyonların sevgilisi haline gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ani bir final ile sona ermesi birçok hayranını üzmüştü. Peki Eşkıya Dünyaya Hükumdar Olmaz dizisi neden sona erdi?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yine Yalan Oldu! Boşuna Beklemeyin Dava Açılıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Neden Final Yaptı?


ATV ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizinin bu yıl yedinci sezonuyla da adından sıklıkla söz ettirmesi bekleniyordu. Ancak beklenen olmadı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ani denilebilecek bir final ile sevenlerine veda etti. Ancak diziyle ilgili farklı iddialar da ortaya atılmaya devam ediliyor. O iddialardan biri de dizinin farklı bir platformda yayınlanabileceği fikrine dair. İddialara göre Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi dijital bir platformda yayınlanacak. Bu haber her ne kadar dizinin sevenlerini mutlu etse de işin iç yüzü tam olarak da böyle değil.


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hangi Dijital Platformda Yer Alacak


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine dair dijital platform iddiasının ardından yeni iddiaların da ardı arkası kesilmiyor. Yeni iddialara göre de dijital platform iddialarının ardından dizinin yayınladığıb kanal olan ATV harekete geçti. ATV, yapımcı ve senariste dava açmaya hazırlanıyor.   Dizinin dijital platformda farklı bir isim ile yayınlanacağı ancak deneyimli oyuncu Oktay Kaynarca’nın da dizi kadrosunda yine bulunacağı gelen haberler arasında.


Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi gerçekten ekranlara dönecek mi? Hangi oyunclar ile yola devam edilecek? Dizinin yeni adı ne olacak?


İddiaların Ardından ATV Harekete Geçti


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin farklı bir platformda yeni bir isimle bulunacağının iddia edilmesinin ardından ATV harekete geçti. ATV’nin dizinin yapımcılığını üstlenen BVB Film Yapım Prodüksiyon A.Ş.’ye ve senarist Bahadır Özdener'e 165 milyon TL'lik dava açacağı öne sürdüldü. Peki bundan sonra ne olacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi içi mahkeme süreci mi başlayacak?
Tüm bu iddialara rağmen tarafların hiçbirinden herhangi bir açıklama yapılmaması da dizinin hayranlarının dikkatinden kaçmadı.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış