Ayçiçek Yağı Kampanyasına Migros Katıldı! 79 Liraya Ayçiçek Yağı Satacak! Kaçıran Üzülür

8 Ocak 2022 18:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:43

Yükselen dolar kuru ile birlike temel tüketim maddelrinde yaşanan fiyat artışı birçok vatandaşı etkiliyor. Artan ürünler arasında dikkatleri en çok çekenlerin başında ise ayçiçek yağı fiyatları geliyor. Peki ayçiçek yağı fiyatlarında bir düşüş bekleniyor mu?

Ayçiçek Yağı Kampanyasına Migros Katıldı! 79 Liraya Ayçiçek Yağı Satacak! Kaçıran Üzülür

Ayçiçek Yağı Fiyatlarında Düşüş Bekleniyor Mu?


Ayçiçek Yağı fiyatlarında enflasyona bağlı olarak yaşanan artış her geçen gün daha çok insanın dikkatini çekiyor. Peki ayçiçek yağı fiyatlarında yaşanan artışlar ne kadar daha devam edecek? Ayçiçek yağı fiyatlarında herhangi bir düşüşün yaşanması bekleniyor mu?


Ayçiçek Yağı fiyatlarında yaşanan artışın temel sebeplerinden biri ise yükselen dolar ve euro kuru. Dolar ve euro kurunda yaşanan her türlü dalgalanma ayçiçek yağı fiyatlarına doğrudan etki ediyor. Peki ayçiçek yağında indirim uygulayan marketler bulunuyor mu? Hangi marketlerde indirim söz konusu?


Ayçiçek Yağı İçin Dev Fırsat


Ayçiçek yağı fiyatlarında hal böyleyken birçok insan da en uygun fiyata ayçiçek yağını nereden alabileceğini merak ediyor. Peki en uygun fiyata ayçiçek yağı nereden alınır? Ayçiçek yağı hangi marketlerde uygun fiyata satılıyor.


Durum bu şekildeyken Migros 8 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu yayınladı. Katalogda , ayçiçek yağının fiyatı ise dikkat çekti. Peki Migros ayçiçek yağını ne kadar fiyat ile 8 Ocak Aktüel Üürnler Kataloğu’na ekledi? Migros’un diğer kampanyaları neler? Ayçiçek yağında fiyatlar aşağıya inecek mi? Migros hangi ayçiçek yağı markasında indirime gittiğini açıkladı?


Birçok müşteri bu fırsat için Migros’u ziyaret edebilir. Migros, 8 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda yer verdiği Turna Ayçiçek yağını 79 lira 95 kuruştan satışa çıkardığını açıkladı. Peki başka kampanyalar bulunuyor mu?


Bu Fırsatlar Ne Kadar Daha Devam Edecek?


Peki bu indirimler ne kadar sürecek? Migros’un 8 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda yer alan ürünlerin bir hafta boyunca satışta olması bekleniyor. Öte yandan Migros’un 8 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda ayçiçek yağını fırsat ürünü olarak sunmasının ardından diğer marketlerin ne yönde adım atacağı da merak konusu oldu.

Etiketler

Gündem  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış